Belediye hentbol takımı 2. Lig’e çıktı

  • 0
  • 8451
Belediye hentbol takımı 2. Lig’e çıktı
Belediye hentbol takımı 2. Lig’e çıktı
Belediye hentbol takımı 2. Lig’e çıktı

Bu sezon oluşturulan Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi, ilk sınavını başarı ile verdi.

THF Erkekler Bölgesel Ligde sezona başlayan yeşil-mavili ekip A Grubunda Yalova ve İstanbul Kademesi müsabakalarından başarı ile ayrılıp yoluna 2.Ligden devam etme hakkını elde etti.

Yalova İlinde gerçekleşen İlk etap müsabakalarını Bahçeşehirspor’un ardından ikinci sırada tamamlayan Beykoz Temsilcisi, İstanbul’da gerçekleşen ve Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapılan 2.kademe müsabakaları sonunda ikinci sıradaki yerini koruyunca, Bahçeşehirspor ve Muğla Köyceğiz Belediyespor ile birlikte 3.lige yükselme başarısı gösterdi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, bu başarısının ardından Hentbol Takımını Muğla Köyceğiz Belediyespor ile yapılan maçın ardından soyunma odasına inerek tek, tek tebrik etti. Kaşıtoğlu verdiği mesajda şu ifadelerde bulundu;

“Ben göreve geldiğim günden beri yeni spor branşlarına da açılacağımızın mesajını vermiştim. Bilindiği üzere bir süre önce Hentbol Şubemiz faaliyetlere başlamış ve ilk etapta A Takım düzeyinde Lige katılım sağlamıştık. İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün Hocalarımız nezaretinde girilen müsabakalardan başarı ile çıkıp yolumuza 2.Ligden devam etme hakkını elde ettik. Hafta içinde kuralar çekilecek lig programımız belli olacak. Hayırlısı olsun diyorum”

Beykoz Belediyespor Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda çıktığı müsabakalardan şu sonuçlar ile ayrıldı;

Beykoz Belediyespor - Isparta ASP SK.: 49-24

Beykoz Belediyespor - Muğla Köyceğiz Belediyespor: 59-24

Spor Servisi

Beykoz 1908 AŞ Yeniköy’e direnemedi: 1 - 3
Önceki Beykoz 1908 AŞ Yeniköy’e direnemedi: 1 - 3
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz