Belediye Başkanları Beykoz’da toplandı

  • 2014.09.13 00:00
  • Güncelleme: 17.07.2013 00:11
  • Okunma: 5702 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları koordinasyon toplantısı Beykoz Belediyesi ev sahipliğinde bu kez sahur vaktinde gerçekleştirildi.
Belediye Başkanları Beykoz’da toplandı

Belediye başkanlarının Ramazan ayındaki yoğun gündemlerinden dolayı ‘Sahur’da bir araya gelerek gerçekleştirdikleri toplantıda, belediyelerin ortak sorunları masaya yatırıldı ve ortak çözümler tartışıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in evsahipliğinde Beytaş Kültür Merkezi Teras Kafe’de düzenlenen toplantıya; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin katıldı.
 
Misafirleri tek tek karşılayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, her ay düzenli olarak yapılan Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısına Beykoz olarak ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, “Ramazan ayında tüm ilçelerimizde ‘Sokak iftarlarımız var. Bizler ve diğer belediye başkanı arkadaşlarımız gün içinde yoğun gündemle çalışıyoruz. Her akşam da bazı vatandaşlarımızın evlerine misafir olmanın yanı sıra, Edirne Kültür Gezisi’ne katılan vatandaşlarımızla ve farklı mahallelerde düzenlediğimiz ‘Sokak iftarlarında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Belediye Başkanı arkadaşlarımızın ortak kararıyla toplantımızı ‘Sahur’da yapmak istedik. Başta bölgemizin, ilçelerimizin sorunlarını paylaşarak fikir alışverişinde bulunduk. Belediye Başkanlarımızı güzel Beykoz’umuzun güzel mekânında ağırlamaktan mutluluk duydum.” dedi.
 
Sabah namazına kadar süren toplantının ardından ayrılan Anadolu Yakası İlçe Belediye Başkanları, ev sahipliğinden dolayı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür ettiler.
 
Haber Merkezi
 
 
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz