Güncel

Belediye Başkanı muhtarlarla Beykoz'u konuştu

Belediye Başkanı muhtarlarla Beykoz'u konuştu
17.05.2017 17:19
| | |
6269

Foto galeri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek muhtarlarla bir araya geldiği istişare toplantısında ilçeye ve hizmetlere dair fikir alışverişinde bulundu.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen istişare toplantısına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Tacettin Aksu, Yakup Özbek, Muhtarlık İşleri Müdürü Murat Çabuk ve ilçedeki 45 muhtar  iştirak etti.

Toplantıda Muhtarlık İşleri Müdürü Murat Çabuk, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün kuruluş amaçları, organizasyon yapısı, iş süreçleri, bugüne kadarki çalışmaları hakkında bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi. Ayrıca 19 Ekim “Muhtarlar Günü” muhtarlarla birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gerçekleştirilecek ziyaretin duyurusu da yapıldı.

“Ramazan’da Komşuluk Kültürümüz Canlanacak” 

Ramazan Ayı’na yönelik çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi veren Başkan Çelikbilek: “Üç ayların ardından Ramazan Ayı’nı idrak edeceğiz. Ramazan’da komşuluk kültürünü yeniden canlandıracağız. Biz mahalle muhtarlarımız ve diğer ilçe sakinlerimizle aile gibiyiz. İmkânlarımız ölçüsünde muhtarlarımızın hiçbir talebini geri çevirmiyoruz.  Yoğun bir yaz dönemine giriyoruz. Kültür faaliyetlerimiz de hızla sürüyor, Ramazan’da farklı bir etkinlik yapacağız, yöre derneklerimize çadırlar vererek, iftardan sonra hasbihal etmelerini sağlayacağız. Komşuluk iftarlarıyla komşuluk kültürünü yeniden canlandıracağız. Sosyal Market ve nakit yardımlarımız da devam edecek.”  dedi. 

Muhtarlar da kendi mahallelerine yönelik hizmet taleplerini Başkan Çelikbilek’e iletti.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Muhtarlar, Toplantı, Yücel Çelikbilek, İstişare

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"