Spor

BEDES’ten Beykoz 1908 AŞ’ye destek

BEDES’ten Beykoz 1908 AŞ’ye destek
18.08.2018 15:07
| | |
5095

Beykoz 1908 A.Ş’nin, 2018-2019 Futbol Sezonu Kombine Kart Kampanyası’na bir destek de Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES)’ten geldi.

Beykoz Spor Kulübü ile anlamlı bir projeye imza atan BEDES, Kitap Okuma Kampanyasını sporla özdeşleştirdi.

Kulüp Zeki Aksu yapmış olduğu açıklamada, Gülay Demirel’in şahsında Tüm BEDES gönüllülerine teşekkürlerini iletirken, bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördükleri kombine satışlarının bu gibi desteklerle daha bir anlam kazandığını söyledi.

Aksu açıklamalarında şöyle dedi: “Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi ve Beykoz Eğitime Destek Derneği Başkanı olan Gülay Demirel ile Beykoz Spor Kulübü olarak ortaklaşa bir proje hazırladık. Hazırladığımız projeye göre gençlere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla kitap okuma seferberliği başlattık. Bu projeye katılan gençlere; kulübümüzün 2018-2019 sezonunda iç sahada oynayacağı maçlarda geçerli olan kombine kartları hediye olarak verilecek ve her kart bedeli BEDES tarafından kulübümüzün banka hesabına aktarılacak. Başlangıç olarak 30 kombine kart bedeli olan 3000 TL bugün BEDES yönetimi tarafından kulübümüz hesabına yatırılmıştır. 

Bu projeyi kulübümüz adına yürüten Başkan Yardımcımız Hüseyin Demirel beyefendiye ve kulübümüzün değerli kongre üyesi, Beykoz Belediye Meclis Üyesi, Beykoz Eğitime Destek Derneği Başkanı Sayın Gülay Demirel Hanımefendiye şahsım, yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Sayın Gülay Demirel’in Beykoz Spor Kulübü olarak yaptığımız bütün projelerimize destek vermesi Beykoz Spor Kamuoyu tarafından memnuniyetle ve takdirle karşılanmaktadır. Gülay Demirel’e sosyal ve siyasal çalışmalarında başarılar diliyoruz”

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, BEDES, Beykoz 1908 AŞ

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"