BBP Beykoz İlçe Başkanlığına atama yaptı

  • 0
  • 5063
BBP Beykoz İlçe Başkanlığına atama yaptı

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi yeniden yapılanma sürecine giren BBP, Beykoz İlçe Başkanlığı’na Masum Ustabaşı’nın atamasını yaptı.

Önceki hafta İstanbul İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu programda yeni atanan İstanbul İlçe başkanlarına mazbataları verildi. Mazbata alan isimler arasında BBP Beykoz İlçe Başkanı olarak Masum Ustabaşı’da vardı.

Beykoz Kavacık Mahallesi’nde Beyaz Saray isimli düğün salonlarının da sahibi olan Ustabaşı, “bize görev düştü bizde kabul ettik” ifadelerini kullandı.

Birlik beraberliğe ihtiyacımız var

“Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bağımsızlık mücadelesi vermiş olduğumuz bir dönemde yaşadığımız deprem felaketi hepimizi derinden üzmüştür. Dolayısıyla fotoğrafın büyük tarafına bakarak, geniş kapsamlı bir analiz yapma gereği duyduk” ifadelerini kullanan Masum Ustabaşı, “birlik beraberlik içinde olmamız gerek bir dönemdeyiz. Cumhur İttifakı’nın Beykoz’da daha da güçlendirebilmek için kısa sürede elimizden geleni yapacağız” dedi.

Merhum Liderimiz Yazıcıoğlu’na yakışır bir kadro kuracağız

Kavacık bölgesinde ilçe merkezini kurabilecekleri bir yer arayışında olduklarını da ifade eden Masum Ustabaşı, “Kurucu Genel Başkanımız merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na yakışır bir kadro kurabilmek için istişarelerimizi sürdürüyoruz” cümlelerine yer verdi.

Aynı zamanda iş insanı olarak Kavacık’ta faaliyetlerini sürdüren Masum Ustabaşı, 1988 doğumlu, evli, İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu.

Haber Merkezi

Türkiye’de 1 yılda 2 önemli seçim
Önceki Türkiye’de 1 yılda 2 önemli seçim
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz