BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi

  • 0
  • 1869
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi
BBP Beykoz Adayı anketlere tepki gösterdi

BBP Belediye Başkan Adayı Murat Arda, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Beykoz’a yönelik yapılan anketlerde partisinin ve kendisinin adının geçmemesine tepki gösterdi.

31 Mart Seçim Kampanyası kapsamında, Beykoz’a ilişkin düşünce ve projelerini kamuoyu aktardıklarını ve afişleme çalışmalarını yaptıklarını ve sosyal medyayı da aktif olarak kullanana siyasi partilerin başında geldiklerini ifade eden Murat Arda, bu durumun kasıtlı yapıldığını ve terbiyesizlik olduğunu ifade etti.

Hiçbir söylem geliştiremediler

“Kamuoyunda hiçbir faaliyeti ve Beykoz'a yönelik mesajı olmayan, “Beykoz'u Beykozlu Yönetecek” ifadesinin dışında hiçbir söylem geliştirilemeyen bir seçim ortamındayız” diye konuşan Arda, “biz her şeyin adil olması gerektiğine inanıyoruz. Bazı anket firmalarında değişik partiler ve adayların ismi geçerken BBP ve adayının görülmemesi manidardır” ifadelerine yer verdi.

Merhum Genel Başkanları Muhsin Yazıcıoğlu'nun, “Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir dünya için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok" ifadelerini hatırlatarak, “maalesef Beykoz'da savrulan kişilere o kadar çok rastlıyoruz ki, doğruya doğru, yanlışa yanlış demek bu kadar zor olmamalı” şeklinde konuştu.

Murat Arda şöyle devam etti:

Beykoz'da bu kadar sorun, işsizlik hakimken Beykoz Belediyesi sanırız o çok beğendiğimiz ve onayladığımız Millet Sofralarını ilçenin tüm mahallelerinde yapmak zorunda kalacak.

Ortaçeşme’den Kavacık’a gitmek 1 saat sürecek

Seçim süresince yaptığımız açıklamalar ses getirmeye devam ediyor… Beykoz'da trafik çilesi, Merkez'den Kavacık'a 1 saatte zor çıkılır. Beykoz Merkezde son çalışmalar sonrası ortaya çıkan trafik görüntüsünü yaz aylarında düşünemiyorum. Belki yıllar sonra güzel bir meydan oldu ancak, daralan ana yol, sıra sıra dizili otobüsler yolcu indirme-bindirme anlarından oluşan trafik sıkışıklığını neden projede dikkate almamışlar.

İspark gitti diyerek Beykozlular güle oynaya araçlarını park etmeye başladı. Biz bir projeye siyasi gözle bakıp ne yok sayarız, nede yanlışları ifade etmekten çekiniriz. İlçe Merkezi bu yolu kaldırmaz. Bir hatalı park nedeniyle Beykoz trafiği içinden çıkılmaz bir hal alacak. Burada yeni düzenlemelerin yapılacağına hepimiz şahitlik edeceğiz. 

Biri depo açıyor, diğeri buz pateni sahası

Biri depoları açıyor, biri buz paten sahası… Allah aşkınıza Beykozluların yaşamaları için iş bulabilmeleri için bir şeyler yapın. Eskiden gazetelerde iş ilanları çıkardı, şimdilerde bunları sosyal medya hesaplarından paylaşmak suretiyle kopyala yapıştır yapılıyor.

Her meslekten kurslar açacağız

Biz ne diyoruz, her alanda iş imkânı sağlayacak özellikler de kamuoyunda çok aranan meslekler için kamu kurumları ile birlikte ücretsiz kurslar açacağız. Mesela evde bakım, bahçıvanlık, kaynak, elektrik, vinç ve benzeri iş makinaları kursları bunlardan sadece birkaçı. Beykozlu işsiz ise hangi yaştan olursa olsun onlara iş imkânı sağlamak bunun için çalışmak, kurslar açmak projelerimizde var. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde Beykozlu hemşerilerimiz imar sorunun ikinci sıraya koymakta, çocuklarına iş sahası oluşturmak için tüm imkanlar seferber edilmeli.

Doğru söyleyeni 9 köyden değil anketlerden kovuyorlar

Biz bunları düşünürken birileri sürekli tüketici toplum için yeni yerler açmaya devam ediyor. Ha güzel mi güzel ancak öncelik sırası bu mu olmalı? Beykozlu iş bulsun sonra kafelerinize gider zaten, Beykoz dışından gelen müşterileriniz belki kasanızı doldurur ancak vicdanları boşaltır."

Biz bunları anlatınca, vatandaşlar da, ‘adam doğru söylüyor’ denilince önceki anketlerde çıkan isimlerimiz sonraki anketlerden siliniyor. Maalesef doğru söyleyeni şimdilerde 9 köyden değil anketlerden, kamuoyu araştırmalarından kovuyorlar.

Haber Merkezi

Beykoz Soğuksu'da 500 kişilik cami ibadete açıldı
Önceki Beykoz Soğuksu'da 500 kişilik cami ibadete açıldı
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı