Bayraktar’dan dar alanda 2B açıklaması

  • Güncelleme: 19.03.2012 00:11
  • Okunma: 8095 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, önümüzdeki günlerde TMMM Genel Kurulu’na gelecek olan 2B Yasası ile ilgili AK Parti Beykoz İlçe Yöneticileri, Beykoz Belediye Başkanı ve diğer ilgililere bilgi verdi.
Bayraktar’dan dar alanda 2B açıklaması

AK Parti Beykoz İlçe Merkezi’nde yapılan toplantıya basın mensupları alınmazken, Dost Beykoz Muhabirine kısa bir açıklama yapan Bayraktar, “2-B ile ilgili süreçte, ufak tefek ayrıntılar vardı. O nedenle 12 Haziran Seçimleri sonrasına bırakılmıştı. 15 maddeli taslak meclise geldi. Birincisi tapusu olanların işi halledildi, bedelsiz. Şuan için bu yerlerde bulunmaları işgalci görünüyor.

Konuyla ilgili Tarım Orman Komisyonu görevlendirildi. Maliye Başkanı fiyatı ucuz buldu. Biz olmadığını söyledik. Yeniden gözden geçirilsin dendi. Ama maliye devletin durumunu bildiği için ona göre hareket etmek istiyor.

Rayiç bedelin % 50’sine karar verildi. % 10 peşin 5 yıl vadeli, 10 eşit taksitle. Basın iyi anlayıp yazsın. Çünkü bu konular dedikoduya çok müsait. Aman yanlış yazmayın. 2-B’nin en çok olduğu yer Antalya. İstanbul 5. sırada orman arazisi bakımından.”dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve diğer yöneticilerinde katıldığı toplantıya basına kapalı devam edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz