Spor

Bayan hakemler Beykoz’da mağdur

Bayan hakemler Beykoz’da mağdur
06.12.2015 14:20
| | |
3763

Bayan hakem Esra Parlak, Beykoz'da yönettiği maç sonrası soyunma odası olmadığı için maç bitiminden yaklaşık 30 dakika sonra üzerine değişebildi.

Ortaçeşme Stadı'nda oynanan Çavuşbaşıspor-Sitespor U-17 ligi maçında yardımcı hakem olarak görev yapan Esra Parlak, statta bayan hakemler için soyunma odası olmadığı için maç bitiminden yaklaşık 30 dakika sonra soyunma odasına girebildi.

Terli halde soğuk havada beklemek zorunda kalan Parlak, "Statlarda bayan hakemler için de soyunma odası olması lazım. Maç bitiyor yarım saat terli olarak beklemek zorunda kalıyoruz" diyerek yetkililerin kendilerine yardımcı olmalarını rica etti.

Ortaçeşme Kulübü yetkilileri İASKF'den hakem odasının yanındaki odanın bayan hakemler için soyunma odası yapılması için yardım talep ettiler.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Servisi, Bayan Hakem, Esra parlak, Soyunma odası

reklam
1 Yorum
KARTAL6108.12.2015 13:00:23

EVET COK DOĞRU ESRA HOCALAR KOLAY KAZANILMIYOR..YETİŞMİYOR.19 YILDIR BU ŞARTLAR ALTINDA AMATÖR HAKEMLIK YAPIYOR.BU SEBEP LE DE MACLAR SARKIYOR KARANLIĞA KALIYOR...MUTLAK BUTUN STADLAR DA BYN SYNMA ODALARI OLMASI ŞART...İLGİLİLER GÖREVE LÜTFENNNNN.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"