Bayan futbolculardan Coşkun Tosun’a ziyaret

  • Güncelleme: 10.03.2019 11:23
  • Okunma: 2717 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da spor camiasında da yakından tanınan bir isim olan CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a Rüzgarlıbahçe bayan futbol takımı ziyaret etti.
Bayan futbolculardan Coşkun Tosun’a ziyaret

Kulüp Başkanı olma özelliğiyle Beykoz’un tanınan ve sevilen simalarından biri olan Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Kavacık’taki seçim ofisinde bugüne kadar kendisini ziyarete gelenlerden çok farklı bir ekibi ağırladı.

Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu Bayan Futbol Kulübü yönetici, teknik heyet ve futbolcularını kabul eden Tosun, “Bu ziyaret, seçim dönemindeki en anlamlı ziyaretlerden. İnanın çok mutlu oldum” dedi.

Başkanlığını Fatma Taşkıranlar, Teknik Direktörlüğünü ise Özkan Baş’ın yaptığı kulüpte hâlihazırda 47 sporcu bulunuyor.  Minikler, yıldızlar, gençler ve A Takım olarak toplam 4 takımı bünyesinde barındıran Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu Bayan Futbol Kulübü, TFF Kadınlar 3. Ligi’nde mücadele ediyor.

Siyasetin yapılmadığı, sadece sporcu gençlere hangi noktalarda destek verilebileceği hususunda görüş alışverişinde bulunulan toplantıda konuklarına hitap eden Tosun, “Bakın kızlarımız spor yapıyor. Bu tablo karşısında duygulanmamak elde değil. Siz değerli kulüp yöneticileri ve teknik heyetin hakkı inanın ödenmez. Sizin yaptığınız bir ibadettir.” diye konuştu.

Kulüp yetkililerinin antrenman sahası ve bazı malzemeler konusunda eksiklerin olduğunu ifade etmesi üzerine bu eksikliklerin giderilmesi için gerekenlerin en kısa sürede yapılacağının sözünü veren CHP adayı Coşkun Tosun, “Ben sizin emrinizdeyim, ne gerekiyorsa yapmak, evlatlarımız için benim boynumun borcudur” dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz