Spor

Başkanın anne ve babası sahaya indi

Başkanın anne ve babası sahaya indi
09.12.2017 16:08
| | |
3485

İstanbul 1. Amatör Lig 17. Grubunda ligde kalmanın hesaplarını yapan Anadoluhisarı İdmanyurduspor’a idman esnasında sürpriz.

Takıma zor günlerinde en büyük desteklerden birisi Başkan Güven Sanin'in anne ve babasından geldi.

Beykoz’un bir asrı aşan tarihi ile Türk sporunun ilk kulüpleri arasında yer alan Boğaziçi ekibinde nice yazlar, nice kışlar göründü, yaşandı. Şu anda mücadele ettiği grupta çıktığı 9 maçtan 2 galibiyet ile ayrılabilen Boğaziçi ekibinde ligde tutunabilmek için büyük bir mücadele örneği sergiliyor.

Uzun yıllar Profesyonel liglerde kaldıktan sonra şimdilerde İstanbul 1. Amatör Ligde mücadele etmek zorunda kalan ve genç oyunculardan kurulu bir ekip görüntüsü çizen Anadoluhisarı İdmanyurduspor Antrenman ve maçlarına devam ediyor. Yeşil-Sarılı ekibin hafta içindeki antrenmanında bir sürpriz ziyaret vardı. Beykoz Temsilcisinin Kulüp Başkanı Güven Sanin'in Anne-Babası Şöhret ve Kemal Sanin A Takım Antrenmanına ellerinde baklava sürpriz ile gelirken genç futbolculara büyük bir moral, motivasyon da sağlamış oldular.

Anadoluhisarı İdmanyurduspor Antrenörü İrfan Avşar gerçekleşen ziyaretin son derece anlamlı olduğunu ifade ederken, "Şöhret Annemiz ve Kemal Babamıza teşekkürlerimi iletiyoruz. Futbolcu kardeşlerim de bu ziyaret nedeni ile büyük bir enerji aldılar. Zaten genç isimlerden kurulu bir takımız bu tür yaşanmışlıklar takıma moral katmakta. Başkanımız Güven Sanin'i böylesine duyarlı ve semtlerini seven bir anne-babaya sahip olduğu için de kutluyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Anadoluhisarı İdmanyurdu, Güven Sanin

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"