Yaşam

Başkan Yardımcısı Öztürk’ün amcaoğlu acısı

Başkan Yardımcısı Öztürk’ün amcaoğlu acısı
18.08.2015 21:09
| | |
7401

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk'ün 53yaşındaki amcasının oğlu Ömer Öztürk vefat etti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları'ndan Salim Öztürk'ün amcasının oğlu Ömer Öztürk, kansere yenik düştü. Henüz 53 yaşında iken mide kanseri dolayısıyla hastanede tedavi gören Ömer Öztürk, Maltepe Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını kaybetti. Aslen Giresun Tirebolulu olan Ömer Öztürk'ün cenaze törenine, Beykoz’dan çok sayıda hemşerisi de katıldı ve aileye başsağlığı diledi.

Tokatköy'de tüp bayiliği yapan Ömer Öztürk, 53 yaşında hayata gözlerini yumdu. Giresun Tirebolu doğumlu olan Öztürk, bir süredir Maltepe Üniversitesi Hastanesi'nde mide kanseri dolayısıyla tedavi görüyordu.

Öztürk için Soğuksu Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına; Beykoz eski Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Hanefi Dilmaç, Salih Elmas, AK Parti ve CHP Meclis üyeleri, AK Parti Beykoz İlçe Yöneticileri, çok sayıda mahalle muhtarı ve dernek başkanı katıldı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk cami avlusunda namaz sonrası taziyeleri kabul ederken, merhum Öztürk daha sonra Yuşa Mezarlığı’ndaki Aile kabristanlığında dualar eşliğinde toprağa verildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Salim Öztürk, Vefat, Cenaze, Soğuksu Merkez Camii, Ömer Öztürk

reklam
1 Yorum
nurettin sağıroğlu23.08.2015 03:39:30

cok sevdiğm kıymetli ömer abimi kaybettik allah mekanın cennet eylesin ailemizin başı sağolsun (cezayir

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"