Başkan Yardımcısı Dilmaç’tan, Başhekim Erdoğdu’ya ziyaret

  • 0
  • 8415
Başkan Yardımcısı Dilmaç’tan, Başhekim Erdoğdu’ya ziyaret
Başkan Yardımcısı Dilmaç’tan, Başhekim Erdoğdu’ya ziyaret
Başkan Yardımcısı Dilmaç’tan, Başhekim Erdoğdu’ya ziyaret
Başkan Yardımcısı Dilmaç’tan, Başhekim Erdoğdu’ya ziyaret

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’yu, beraberindeki AK Partililer ile birlikte ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkan yardımcıları Mehmet Temel, Yaşar Şahin, Bahri Ata ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yümsel ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Hanefi Dilmaç, Dr. Erdoğdu’ya, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Beykoz’un çok güzel bir yer olduğuna değinen Başhekim Erdoğdu, Beykoz’da olmaktan son derece mutluluk duyduğunu ve Beykoz’un hala bir Anadolu kültürüyle varlığını sürdürmesinin çok büyük bir kazanım olduğunu kaydetti. Dr. Erdoğdu’nun bu ifadelerini doğrulayan Hanefi Dilmaç ise Beykoz’da 2B arazi satışlarıyla birlikte imar anlamında farklı bir beklenti, olduğunu fakat bunun gerçekçi bir beklenti olmadığını söyledi.

Dilmaç, Boğazın karşı kıyısında görülen yüksek binaların Beykoz’da olmasına izin verilmeyeceğini ve bunun Beykoz’un doğasına olumsuzluk olarak yansıyacağını düşündüklerini söyledi.

Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’ya AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın selamlarını ileten Sosyal İşler Birim Başkanı Yaşar Şahin’de, yürüttükleri çalışmalardan söz ederek, evde yatan hastalara yardıma muhtaç insanlara sosyal işler birim başkanlığı olarak ellerinden geldiğince destek olamaya çalıştıklarını dile getirdi. Özellikle evde yatan hastalar için karyola ve ambülâns sorunu yaşadıklarını anlatan Yaşar Şahin, bu sorunlarla ilgili Başhekim Erdoğdu’dan destek istedi. Erdoğdu ise kendilerinin hizmet etmek amacıyla koltukta oturduğunu ve yönetmelik çerçevesinde ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını söyledi.

Dr. Erdoğdu, yeni ambülâns için Kamu Hastaneler Birliği ile yazışmaların devam ettiğini ve bunun yanı sıra bir ambülânsın Beykoz’a yeterli gelmeyeceğini belirtti. Bir diğer ambülâns için bağış anlamında arayış içinde olduklarına değinen Dr. Erdoğdu, “inşallah çözeceğiz” dedi.

Yaklaşık yirmi dakika süren ziyaret sonrasında, Yaşar Şahin, Hastane Yöneticisi Dr. Süleyman Erdoğdu’ya, AK Parti’nin, vatandaşların bilinçlenmesi amacıyla bastırdığı bir Soysal Hizmet Kılavuzu hediye etti. Şahin, kılavuzun vatandaşların devletten sosyal manada alabilecekleri yardımlarla ilgili kanunları içerdiğini söyledi. Başhekim Erdoğdu, ziyaretleri nedeniyle AK Parti heyetine teşekkürlerini iletti.

Haber Merkezi

Beykoz Belediye Meclisi Mart ayı oturumları başladı
Önceki Beykoz Belediye Meclisi Mart ayı oturumları başladı
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz