Başkan Sefer: Hepimiz 2B gemisindeyiz

  • 0
  • 7763
Başkan Sefer: Hepimiz 2B gemisindeyiz
Başkan Sefer: Hepimiz 2B gemisindeyiz
Başkan Sefer: Hepimiz 2B gemisindeyiz
Başkan Sefer: Hepimiz 2B gemisindeyiz

Giresunlular Derneği'ndeki Fikir Kulübü etkinliklerinin son konuğu AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer oldu.

Beykoz Giresunlular Derneği'nin Fikir Kulübüetkinliği çerçevesinde derneğe gelerek Pancar Çorbası içen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, bir takım kişilerin Beykozlulara yönelik 'işgalci' suçlamasına karşı çıkarak,"Hepimiz 2B gemisinin içindeyiz. Bazı kesimler bize işgalci diyorlar ama Beykoz’u Beykoz yapan da o işgalci diye nitelendirilen hemşehrilerimizdir" diye konuştu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Fikir Kulübü'nün son konuğu oldu. Giresunlular Dernek Sekreteri İsmail Hakkı Öztürk, etkinliğin sona erdiğini dile getirirken, 27 Nisantarihinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan sempozyumla son noktayı koyacaklarını söyledi.

Giresunlular Derneği'nde düzenlenen Pancar Çorbası etkinliğinin konuğu AK Parti Başkanı Adem Sefer'di. Geceye AK Parti İlçe teşkilatından katılan kalabalık bir grupla gelen Adem Sefer, gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

'Aynı gemideyiz'

Son günlerin en önemli gündem konusu olan 2B arazileri konusunda bir açıklama yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Hükümetin 2B ile ilgili sorunları çözümlediğini dile getirdi. Hükümet tarafından açıklanan 2B yasası ile ilk adımın atıldığını kaydeden Adem Sefer, fiyatların ise kademeli olarak açıklandığını ve açıklanmaya da devam edeceğini belirtti. Bölge halkının başvuru işlemlerini tamamladığını vurgulayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, satış işlemlerinin 6 ay içerisinde gerçekleştirilmesinin öngörüldüğünü söyledi.

'Özür diletmek bir zaferdir'

Gündemdeki yerini henüz kaybetmeyen İsrail Devleti'nin Türkiye'den özür dilemesi konusuna da değinen Adem Sefer şöyle dedi:

"Sıcak gündem olduğu için ifade etmeden geçemiyeceğim. Sayın Başbakanımız olayın başından beri ortaya koyduğu irade ile İsrail’in ülkemizden özür dilemesini sağlamıştır. Arkasında Amerika gibi bir devletin olduğu İsrail’e özür diletmek bir zaferdir"

Giresunlular Derneği Başkanı Hasan Karakaya da Fikir Kulübü'nün son etkinliğinde kürsüye gelerek, dernek faaliyetlerinin önemini dile getirdi. "Standart bildik dernekçiliğin ötesinde, üreten, katkı sağlayan dernek olmaya özen gösteriyoruz" diyen Hasan Karakaya, Beykoz ve Beykozlu için konuştuklarıyla gündemi belirlediklerini söyledi.

Haber Merkezi

Dilmaç Medya TV’de Beykoz’u anlattı
Önceki Dilmaç Medya TV’de Beykoz’u anlattı
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz