Başkan Okur, çok istedik ama olmadı

  • 0
  • 3899
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı

2023 - 24 İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda Beykoz’u temsil eden Paşabahçe sezonu 3. sırada tamamladı.

Yeşil - Kırmızılı ekipte Kulüp Başkanı Coşkun Okur, hedeflerine ulaşamamalarından dolayı burukluk içinde olduklarını söylerken, İstanbul SAL Klasman Grubunda oynamaya hak kazanan başta Kavacıkspor olmak üzere tüm takımlara başarı dileğinde bulundu. Başkan Okur ilk kez yer aldığı TFF Bölgesel Amatör Ligde Grubunu lider olarak devam ettiren Beykoz İshaklıspor'u da Kulüp Başkanı Ali Cinel'in nezdinde kutladı.

Boğaziçi ekibinin Başkanı Okur sezon içinde bazı kırılma anları yaşadıklarını bunların bazılarında bariz hakem hatalarının yanı sıra beklentilerden uzak oyunlarının da etkili olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Okur şöyle konuştu:

"Bu andan sonra ne desek anlamını yitirmiş durumda, ilk iki sırayı elde edememenin üzüntüsü ve burukluğunu camia olarak yaşıyoruz. Ben bu formayı giyen herkese teşekkür ediyorum, kimi zaman kapasitelerinin üstüne çıktılar kimi zaman ise altında kaldılar. Kimse sezonu üzgün kapatmaz ve onlarda aynı üzüntüleri yaşamaktalar. Bizi en fazla etkileyen 2 maç kaderimize direk etki etti, motivasyonumuzu kaybettirdi. Biri Batı Trakya ile deplasmanda oynadığımız önde iken berabere biten maç ve diğeri de bariz hakem hatalarının muhatabı olduğumuz Modafen deplasmanı maçımız. Bu maçları kazanabilse idik bugün belki de Klasman Grubu kutlaması yapıyor olacaktık. Her şey nasip kısmet."

"Ben buradan takım antrenörlerimiz ve futbolcularımın yanı sıra maddi manevi bu yüke omuz veren değerli Yönetim Kurulu Üyelerime, arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca maçlarımıza gelip tribünlerden destek veren taraftarlarımıza, Paşabahçe sevdalılarına ve de maçlar öncesinde Paşabahçe Stadına gelip başarı dileklerini ileten Beykoz İlçemiz Spor Kulüpleri temsilcilerine de şükranlar duygularımı ifade etmek istiyorum "

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, her sezonun kendine özgü bir hikâyesi olmasına atıfta bulunurken geride kalan sezonun önlerindeki sezonki yol haritaları için artı ve eksi yönde verileri ortaya koyduğunu söyleyip adımlarını ona göre atacaklarını söyledi.

Spor Servisi

Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Önceki Mütevazı kadromuzla Beykoz’un gururu olduk
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı