Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi

  • 10
  • 13308
Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi
Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi
Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi
Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi
Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi
Başkan Murat Aydın’dan Beykozlulara imar müjdesi

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Mahallesi'nde seçmenlerle buluştu. Aydın burada önemli açıklamalar yaptı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunda yaptığı konuşmada imar sorunuyla ilgili olarak, “Şu imar ile ilgili sorun çözülsün istiyorsunuz. O sorun büyük ölçüde çözülecek. Yani Cumhurbaşkanı ve hükumetimizin büyük bir desteği olacak. Orada ciddi bir mesafe kat edilecek” diyerek müjde verdi.

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında hız kesmeden çalışmalara devam eden Zeytinburnu Belediye Başkanı ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, AK Parti Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret etti.

Büroda partililerle ve vatandaşlarla buluşan Başkan Aydın bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ardından büroda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Aydın, “Türkiyenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bana, ‘sen Beykoz’a gideceksin ve çözülmesi gereken sorunları çözeceksin ve biz sana destek vereceğiz’ dedi. Ben şunu vadediyorum, Allah nasip ederse, sizler de desteklerseniz Beykoz halkı olarak destekleyeceğinizi hissediyorum. Allah ömür verirse 5 yılda 15 yıllık bir hizmeti, enerjimizle ve ekiple beraber ortaya koyacağız. Sizlerin hayallerine ortak olmak istiyorum. Birlikte Beykoz'la ve geleceğimizle ilgili önce hayaller kuracağız sonra proje görüşeceğiz” dedi.  

“İmar sorunu büyük ölçüde çözülecek” 

Başkan Aydın, “Ben hayallerinizin de bir kısmını biliyorum. Şu imar ile ilgili sorun çözülsün istiyorsunuz. O sorun büyük ölçüde çözülecek. Yani Cumhurbaşkanı ve hükumetimizin büyük bir desteği olacak. Orada ciddi bir mesafe kat edilecek. Mülkiyet ile ilgili konu bellidir. Orman alanlarıyla yani 2-B ile ilgili sorunun çözümü için anayasa değişikliği yapılmıştı. Uygulamada aksayan yönler var, bu mevzu Cumhurbaşkanımızın bildiği bir mevzudur. Bana ‘Murat gideceksin bu mevzuyu çözeceksin’ dedi. Bizde seçildikten sonra gidip ilgili bölümlerin kapısında yatacağız. Sistemimizi de iş takibini yapacak olan ekibi de kuracağız. Takıldığımız yerde Cumhurbaşkanımıza gideceğiz. Yasa değiştirilmesi gerekiyorsa gerekli talepte bulunacağız. Bir de nerede ne bina yapılıyorsa herkes birbirini denetleyecek. Sistem kuracağız ve böylece kayırmaca olmayacak. Kaçak inşaat yapanı da diğeri şikayet edecek” ifadelerini kullandı.  

“Beykoz bilişim teknolojisinin merkezlerinden birisi haline dönüştürülebilir” 


Başkan Aydın, “Elimdeki cep telefonunu Amerikanın ‘Apple’ firması Türkiye’nin ihracatı kadar üretiyor. Önemli olan dışındaki metal kısmı yapmak değil, içindeki yazılımı yapmaktır. Bu yazılımı da evlerde gençler ve mühendisler organizasyonla bu işleri yapıyorlar. Beykoz bu inovasyonun, teknolojinin, bacasız sanayinin en büyük gelir getiren bilişim teknolojisinin merkezlerinden birisi haline dönüşebilir. Buralarda bilişim vadileri oluşturulabilir. Yani herkesin kendi evleri iyi kötü veya eski yeni fark etmez ama burada bir öncülük olsun. Onunla ilgili buralarda çalışma yapılabilir, istihdama katkı olarak” diye konuştu. 

Konuşmasının ardından Başkan Aydın, vatandaşlarla ve partililerle sohbet ettikten sonra fotoğraf çektirdi. 

Haber Merkezi

Son şampiyon Çanakkale grubundan başlıyor
Önceki Son şampiyon Çanakkale grubundan başlıyor
Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Sonraki Beykoz’da Boğaza nazir iftar çadırı dolup taşıyor
Yorumlar (10 Yorum)

Abuuzeeya (5 yıl önce)

Murat aydın özünde iyi biri olabilir ama ona baktıkça aklıma Muharrem ince geliyor siyasi hayatı sona erdi ya o bakımdan

Mami (5 yıl önce)

Her seçim aynı nakarat anlat anlat

selami (5 yıl önce)

syn yucel celik bilek ak partiye ihanet icinde kaybetmesi icin calışmalarını surdürüyor ilce teskilatına düşman ve il yonetimi ilce yönetimi ankara susukun yazık cok yazık nedir bu korku nedir bu cekinme birinjz çınkın kral cıplak diyin yucel celikbilegin ve kurmaylarının o makamdan uzaklaştırılması gerek seçime sekte vuruyorlar kendi döneminde secim calışması için karargah kuran celikbilek sessiz sedasız seyrediyor iki dönem sana hak vermişler cocuklarınla cocuklarının arkadaslari ile 10 yıldır belediyeyi yönetmeye calışiyorsunuz diyecektim bunu bile başaramadıniz en azından secime katkınız olsun kendiniz icin kurdugunuz karargahı yeniden kurunuz da sizinde ak partili oldugunuz ortaya cıksın ve ilce ile sizin cıkar iliskileriniz ters düşuyor ilce başkanını sizi. eksiklerinize göz yummadıgı icin sevmiyir olmanız ak partiye sırt dönmenizi gerektirmez bu parti aile cıkar partisi degil 10 yıllık basarısızlığınızı destek vererek kapatında giderken bir iziniz kalsın syn yucel başkanım

Mchtks (5 yıl önce)

Murat Bey "imar sorunu büyük ölçüde çözülecek" demiş... Acarkent, Beykoz Konakları, Çubuklu Evleri, MESA' nin projeleri, NUN Okulları, Türk Alman Üniversitesi, Yücel Başkanın şatosu ve sayamadığım diğer projeler... Şimdiye kadar verilen imar izinlerine şöyle bir bakınca "yaptıkları yapacaklarının teminatı olacak gibi" demekten kendimi alamıyorum...

Fatih Kamur (5 yıl önce)

Nun okulları ve Medipole verilen yerler ve imarı Beykoz belediyesi vermemiştir. Beykoz belediyesi sadece onaylamıştır. Aksine Yücel başkan özellikle medipolün iki kat daha yüksek olmasına izin vermeyerek şimşekleri üzerine çekmiştir.

mustafa (5 yıl önce)

cumhurbaşkanı sayın Erdogan 24 Nisanda geldi imar CIKTI dedi tarih 11 01 2019 cıktımı ? hayır imarı Beykozda zengine verecekler cözmek istiyorsa 10 saat içinde cözerler ben inanmıyorum.....

Yusuf (5 yıl önce)

Murat Bey sallamaya erken başlamış anlaşılan. Bilişim vadisi projesi Bilim ve Sanayi Bakanlığının etki ve yetkisinde bir konu. Bir belediyeye bıraktım proje alanı belirlemesini, ihale şartnamesini bile hazırlatmazlar. Kaldıki bilişim vadisi projesi Kocaelide ilk etabı tamamlanmak üzere. Atarken biraz ölçülü atın arkadaş. Ayıptır bu kadar da Beykozlunun zekasıyla alay etmeyin. Hadi diyelimki bir mucize oldu ve Beykoza kuruldu. Bilişim vadisi içerisindeki yapılar ve şirketlerle birlikte kapalı bir site şeklinde çalışır. Yani bugün acarkent beykoz esnafına ne kdr fayda sağlıyorsa o da o kadar sağlar. Eve giderken yol üzerinde domates satan manav yararlanır ancak. Öyle bir konuşuyorki sanki bilişim vadisi beykozda kurulsa bütün beykozun çocuklarına yazılım sektöründe iş imkanları yaratılacak. Beykoz un okullarının eğitim kalitesi yerlerde, bilişim vadisine türkiyenin en iyi okullarından mezun kişiler seçilir, o bölgede yaşayanlar değil.

YALÇIN (5 yıl önce)

Başkan adayını dinledikten sonra kafam da ki tüm soru işaretleri ortadan kalktı! Gerçekten tam bir Belediye Başkan adayı kısacası Beykoz için büyük şans! tek sorun mevcut sistem içerisinde çalışmayan, iş yapmayan sadece dedikodu ve hemşehricilik ilişkileri ile makam kapatan kişileri ayıklayabilecek mi?

demokles (5 yıl önce)

başkan senin o bahsettiğin bilişim vadisi olabilecek yerleri yücel başkan nun okulları medipol üni.beykoz üni.vb okul ve kurumlara verdi.söz vermeden vaad vermeden önce bi beykozu dolaş derim.yanlış bilgilendirir seni çarkın etrafındakiler sonra sıkıntı yaşarsın

Hakkı (5 yıl önce)

Her seçim aynı yalanı söylüyorsunuz. İktidarda sizde meclisten geçirin hemen şimdi. Nerede sorun. Kanunda sizsiniz, adalette. 15 yıldan bu yana yapamadıysanız şimdik sittin sene yapamazsınız. Başkanlıkta sizde, çoğunlukta sizde, ilçe belediyeside sizde, il belediyeside sizde... öyleyse hemen imara getirin. Ne duruyorsunuz.

Yorum Yaz