Başkan Kaşıtoğlu hentbolda iddialı

  • 0
  • 6139

Beykoz Belediye Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu iddialı mesajlar verdi.

Beykoz Belediye Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu iddialı mesajlar verdi.

Geçen sezon kurdukları Hentbol Şubesi İle Türk Hentboluna heyecan katan ekiplerden biri olmayı başaran Beykoz Belediyespor'da kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu iddialı mesajlar verdi.

Şu anda yer aldığı THF Erkekler 1. Ligi’nde averaj farkı ile Erzurum Aziziye Belediye Termalspor'un ardından ikinci sırada bulunan Boğaziçi Temsilcisi sezon sonunda Hentbol Süper Ligi’ne yükselen takımlar arasında yer alacağı inancında.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu yaptığı açıklamada Hentbol Sporunu Beykozlularla buluşturmak sureti ile ne derece doğru karar verdiklerini gördüklerini söylerken, “2 sezonda gelinen nokta bizler için son derece sevindirici olmuştur. Hentbol Takımımız 2.Lig Şampiyonu olarak yükseldiği 1.Ligde kendisine göre kat be kat yüksek bütçeli takımlar arasından sıyrılarak zirve yarışında en önemli isim haline gelmeyi başarmıştır. Bu başarılı tabloda emekleri olan 2 Milli Antrenörümüz İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün ikilisi ile tüm sporcularımı kutluyorum. İnanıyorum ki sezon sonunda bizlere Süper Lig sevincini yaşatacaklar” diye konuştu.

Beykoz ilçesinde Hentbol Sporunu geniş kitlelere yayacaklarını açıkladıklarında kendilerine, ‘Bu spor Beykoz'da tutmaz’ diyenlerin olduğunu anımsatan Başkan Kaşıtoğlu, “Şimdi altyapı spor okullarımıza olan müthiş ilgiyi görünce bu konudaki haklılığımızı görmek bizler açısından da sevindirici olmakta. Yüzlerce öğrencimiz Hentbol Sporunun tecrübeli isimlerinden eğitim almaya devam ederken, bir o kadar da bekleyenler var. Sporcularımız kadar velilerin de bu konuda bizlere verdikleri mesajlar hep olumlu olmakta. Bu şubeyi ilk kurduğumuzda ifade ettiğim bir cümle vardı - Hentbol Sporunda marka haline geleceğiz- bunun için zaman hızla akmakta. A Takım düzeyinde bizleri duymayan tanımayan kalmadı, şimdi birkaç sene zarfında oturtacağımızı altyapı takımlarımıza sıra geldi. Hiç de aceleci değiliz, istiyoruz ki bu sporu çocuklarımız, gençlerimiz tam manası ile yüreklerinde de hissedip öğrensinler, bu spor dalını kendilerine bir yaşam felsefesi yapsınlar” diye konuştu.

Spor Servisi

Maritza İnşaat Beykoz’da yapılaşma izni aldı mı?
Önceki Maritza İnşaat Beykoz’da yapılaşma izni aldı mı?
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz