Güncel

Başkan halkın sorunlarını dinledi

Başkan halkın sorunlarını dinledi
2015.01.31 00:00
| | |
3649

Beykoz Belediyesi’nin ilçe sakinlerinin sorunlarına çözüm üretmek amacıyla her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlediği “Halk Saati”nde vatandaşlar belediyede çay ve kurabiye ikramıyla ağırlanıyor.

Sosyal belediyecilik alanında örnek bir uygulama olan Halk Saati’de vatandaşlar Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le randevu almadan bire bir görüşüyor. Halk Saati’ne katılmak için her Perşembe belediyeye gelen vatandaşlar personel tarafından güleryüz ve ilgile karşılanıyor kendilerine çeşitli ikramlar yapılıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek vatandaşları makamında tek tek ağırlayarak ilçe sakinlerinin istek ve şikâyetlerini dinliyor, taleplerine içtenlikle yanıt veriyor. Çoğunlukla istihdam, imar, eğitim, sağlık, sosyal yardım gibi konularda çözüm isteyen vatandaşlar hizmet önerilerini de dile getiriyor.

Bu hafta Halk Saati’nde 125 ilçe sakinini kabul eden Başkan Çelikbilek vatandaşlarla birebir ilgilenerek farklı konulardaki taleplerine yanıt verdi. Belediye başkan yardımcıları da günün sabah saatlerini vatandaşların sorunlarını çözmeye ayırdı. 

Beykoz Belediyesi’nin klasik uygulaması haline gelen ve vatandaş memnuniyetini esas alan “Halk Saati”nde vatandaşla birebir iletişim kurularak, taleplerin en kısa sürede alınması ve sorunların en hızlı şekilde çözülmesi amaçlanıyor.  

Halk Saati’ne katılan vatandaşlar Başkan Yücel Çelikbilek’in kendileriyle içtenlikle ilgilendiğini belirterek görüşme imkânından duydukları memnuniyeti ifade ediyor ve uygulamanın devam etmesini istiyor. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Yücel Çelikbilek, Halk Saati, İstihdam, İmar, Eğitim, Sağlık, Sosyal Yardım

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"