Başkan halkın sorunlarını dinledi

  • 0
  • 6965
Başkan halkın sorunlarını dinledi
Başkan halkın sorunlarını dinledi
Başkan halkın sorunlarını dinledi
Başkan halkın sorunlarını dinledi

Beykoz Belediyesi’nin ilçe sakinlerinin sorunlarına çözüm üretmek amacıyla her Perşembe 09:00-12:00 saatleri arasında düzenlediği “Halk Saati”nde vatandaşlar belediyede çay ve kurabiye ikramıyla ağırlanıyor.

Sosyal belediyecilik alanında örnek bir uygulama olan Halk Saati’de vatandaşlar Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le randevu almadan bire bir görüşüyor. Halk Saati’ne katılmak için her Perşembe belediyeye gelen vatandaşlar personel tarafından güleryüz ve ilgile karşılanıyor kendilerine çeşitli ikramlar yapılıyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek vatandaşları makamında tek tek ağırlayarak ilçe sakinlerinin istek ve şikâyetlerini dinliyor, taleplerine içtenlikle yanıt veriyor. Çoğunlukla istihdam, imar, eğitim, sağlık, sosyal yardım gibi konularda çözüm isteyen vatandaşlar hizmet önerilerini de dile getiriyor.

Bu hafta Halk Saati’nde 125 ilçe sakinini kabul eden Başkan Çelikbilek vatandaşlarla birebir ilgilenerek farklı konulardaki taleplerine yanıt verdi. Belediye başkan yardımcıları da günün sabah saatlerini vatandaşların sorunlarını çözmeye ayırdı. 

Beykoz Belediyesi’nin klasik uygulaması haline gelen ve vatandaş memnuniyetini esas alan “Halk Saati”nde vatandaşla birebir iletişim kurularak, taleplerin en kısa sürede alınması ve sorunların en hızlı şekilde çözülmesi amaçlanıyor.  

Halk Saati’ne katılan vatandaşlar Başkan Yücel Çelikbilek’in kendileriyle içtenlikle ilgilendiğini belirterek görüşme imkânından duydukları memnuniyeti ifade ediyor ve uygulamanın devam etmesini istiyor. 

Haber Merkezi

Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var
Önceki Çelikbilek: Kıbrıs ile gönül bağımız var
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz