Başkan Ergül’den işletme ziyaretleri

  • 0
  • 12293
Başkan Ergül’den işletme ziyaretleri

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Özel Lale Bahçesi Anaokulu’nun yanı sıra bazı şirketleri de ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, yardımcıları Yüksel Baki ve İhsan Sabri Öksüz ve Özel Kalem Müdürü Güven Yakar ile birlikte Kavacık’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Saat 09.00’da Özel Lale Bahçesi Anaokulu’nu ziyaret eden Ergül, okul yöneticileriyle kahvaltı yaptı. Kahvaltıda okul öncesi eğitimin önemi ve Beykoz’daki durumuyla ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Başkan Ergül, Beykoz Belediyesi Kreşi’nin oldukça profesyonel kadrolarla yönetildiğini, kardeş şehir Mulheim ile öğrenci değişimi projeleri olduğunu ifade ederek Lale Bahçesi Anaokulu’nun da bu programa dâhil edilebileceğini söyledi.

Bu konuyla ilgili ortak çalışma yürütülebileceğine değinen Ergül, Beykoz’da eğitim ve üniversite konularında son zamanlarda ciddi gelişmeler yaşandığını dile getirerek, ilk etapta bir meslek yüksek okulunun Kavacık’ta hizmete gireceğini belirtti. Başkan Ergül’e okul yöneticileri lale tablosu hediye etti.

Özel Lale Bahçesi Anaokulu’ndaki kahvaltının ardından deniz taşımacılığı konusunda hizmet veren Trans Atlantik Ltd. Şti.’ni ziyaret eden Ergül, burada da şirket yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Muharrem Ergül daha sonra Ataş Co şirketini de ziyaret ederek sağlık ürünleri konusunda üretim ve ihracat yapan şirketin yetkilileriyle bir süre sohbet etti.

Haber Merkezi

Üstad Necip Fazıl, Beykoz’da anıldı
Önceki Üstad Necip Fazıl, Beykoz’da anıldı
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi