Spor

Başkan Enç’ten spor okuluna denetleme

Başkan Enç’ten spor okuluna denetleme
2014.08.05 00:00
| | |
4696

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Lale Enç, Beykoz Belediyesi’nde düzenlenen Kış Dönemi Basketbol Okulu’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bu sezon ilçe tarihinin basketbol branşındaki rekorunu kıran Basketbol Okulu’na olan yoğun ilgiden oldukça memnun olduğu gözlemlenen Lale Enç, basketbol takımları için iyi bir altyapının oluşmakta olduğuna dikkatleri çekti.

Ziyarette Basketbol Okulu Antrenörleri Uğur İşgören ve Nazlı Genç ile de bir süre sohbet eden Başkan Enç, ailelerin çocuklarını spora yönlendirmelerinin yanı sıra bizzat antrenmanlara gelip izlemelerinin sahip oldukları duyarlılığın da bir nişanesi olduğunu sözlerine ekledi.

Gerçekleşen ziyarette Beykoz Belediyesi Spor Okulları Koordinatörü Mesut Tarıcan 'da çalışmalarda gelinen nokta konusunda bilgi aktarımında bulundu. Değişik yaş kategorilerinde ve branşlarında yüzlerce Beykozlu çocuk ve gence spor yapma imkanı tanıdıklarını söyleyen Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Lale Enç en son olarak Boks Takımı Sporcularından Feyyaz Kolayoğlu’nun Cumhuriyet Kupası Turnuvasında şampiyon olması ile ayrı bir gurur yaşadıklarını söyledi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Belediyespor, Denetleme, Mesut Tarıcan, Nazlı Genç, Uğur İşgören, Lale Enç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"