Siyaset

Başkan Çelilkbilek’ten yeni mesajlar

Başkan Çelilkbilek’ten yeni mesajlar
2014.08.12 00:00
| | |
12251

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz esnafını ağırlamaya devam ediyor…

İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde yenilen yemekte konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilk kez bu denli eleştiri yaptı.

Adem Sefer: “bir oy bile bizim için çok önemli”

Programa katılan milletvekili adaylarının ardından İlçe Başkanı Adem Sefer açılış konuşmasıyla konuklarını selamladı… 12 Haziran’a vurgu yapan İlçe Başkanı Sefer, kendileri için bir oyun bile son derece önemli olduğuna vurgu yaparak, “Biz milletin rotasından çıkmadık.. Hedefimiz, 367 milletvekili, sivil anayasa için bu çok önemli” dedi.

Yücel Çelikbilek: “AK Partili olmaktan gurur duyuyorum”

Konuşmasına, AK Parti Hükümeti öncesindeki ekonomik krizleri hatırlatarak başlayan Yücel Çelikbilek, 12 Haziran’ın bayram olacağını kaydetti. “Türkiye CHP, MHP ve BDP zihniyetine teslim olmamalı” ifadelerini kullanan Başkan, “hiç kimse bu milleti küçültemez, vatanımızı bölemez, ülkemizi kaosa götüremez… Türk milleti buna asla izin vermez”dedi.

Çelikbilek şöyle devam etti: “1 oy 1 milletvekili kaybedilmesine sebep oluyor… 367 milletvekili çıkaramazsak sıkıntı olur. O siz AK Partiye gönül verenlerden şunu istiyorum, ‘bizim çalışmalarımıza yakınlarınıza anlatın, bize oy vermelerini sağlayın.

Milletvekili Adayı Alican Taşcı da yapmış olduğu kısa selamlama konuşmasında, gece gündüz hiç durmadan çalıştıklarını belirtirken, 8.5 yılda yapılan hizmetlerin Cumhuriyet tarihinde yapılan en büyük hizmetler olduğunu söyledi.

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: AK Parti, Alican Taşçı, Yücel Çelikbilek, Adem Sefer

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"