Başkan Çelikbilek’ten TFF Riva Tesisleri’ne ziyaret

  • Güncelleme: 10.02.2015 00:11
  • Okunma: 7229 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyet Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da yer alan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ni ziyaret etti ve Başkan Yıldırım Demirören ile bir araya geldi.
Başkan Çelikbilek’ten TFF Riva Tesisleri’ne ziyaret

Kısa bir süre önce İstinye’de yer alan idari merkezinin de taşındığı Beykoz Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerini ziyaret eden Çelikbilek, Milli Takımların Beykoz’da olmasından, futbolun kalbinin Beykoz’da atmasından duyduğu memnuniyeti belirterek, “TFF Tesislerinin Beykoz’da olması için yönetime elimizden gelen tüm imkânı seferber ettik. Çünkü dünyanın sayılı futbol yapıları arasında yer alan tesisler aynı zamanda Beykoz’un değerine değer katıyor. Tesislerde yer alan müzeyi de görme imkânımız oldu. Bugüne kadar Milli Takımda forma giyen tüm futbolcularımızın ve kupaların Beykoz’da yer almasından mutluluk ve gurur duydum. Sayın Yıldırım Demirören ve ekibine, Beykoz’a yaptıkları spor salonu ve diğer önemli katkılar için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nin 450 gün gibi kısa sürede tamamlandığını ve Federasyon’da toplam 550 kişinin çalıştığını belirten TFF Başkanı Yıldırım Demirören de, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek şunları söyledi: “Tesislerimizi Beykoz Riva’ya taşıma kararı aldığımızda, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bizlere desteğini esirgemedi. Tesislerin yapılması için destek oldu.  Kendilerine Türk Futbol Federasyonu adına teşekkür ediyorum.”

Ziyarette, TFF’nin geliştirmekte olduğu Futbol Vadisi projeleri konularında fikir alışverişinde bulunulmasının ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindeki heyete Milli Takım forması hediye edildi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

battal (6 yıl önce)

AZ DA SU BEYKOZ 1908 AS BAKSAN KULUBU BATIRDIN GIBI CIKAR YETER

Yorum Yaz