Güncel

Başkan Çelikbilek’ten taziye mesajı

02.04.2015 14:11
| | |
3773

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çağlayan Adliyesi'nde şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz için bir başsağlığı mesajı yayınladı.

31 Mart tarihinde İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde görevi başında şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için taziye ve başsağlığı mesajı yayınlayan Başkan Çelikbilek, merhum Savcının rehin alınması ve şehit edilmesinden derin üzüntü duyduğunu kaydetti.

Başkan Çelikbilek, “Çağlayan Adliyesi’nde ülkemizi derinden yaralayan menfur olayı kınıyorum. Şehit Savcımızın hayatına bakıldığı zaman, Anadolu’dan gelerek zorluklarla bir eğitim gördüğünü, mesleğine bağlı, adalet arayan ve adalet dağıtan biri olduğunu, imanlı, vicdanlı ve dürüst bir kişi olduğunu görüyoruz. Allah, şahadetini kabul, mekânını cennet etsin. Yapılan bu saldırı sadece merhum Savcımıza değil, ülkemize, birlik ve beraberliğimize ve insanlığa yapılmış bir suçtur. Ülkemizde, kardeşlik ve huzur ortamını sağlama yolunda son 12 yılda gerçekleştirilen çalışmalara yönelik alçakça bir terör saldırısıdır. Bunlar asla emellerine kavuşamayacak, birlik ve beraberliğimizi bozamayacaktır.

Bu vesileyle şehit Savcımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailesine, meslektaşlarına ve tüm ülkemize sabır ve başsağlığı dilerim” dedi. 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Gazete, Yücel Çelikbilek, Taziye, Başsağlığı, Mesaj, Cumhurşiyet Savcısı, Mehmet Selim Kiraz, Terör

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"