Başkan Çelikbilek’ten Soğuksu’ya destek sözü

  • 0
  • 13570
Başkan Çelikbilek’ten Soğuksu’ya destek sözü
Başkan Çelikbilek’ten Soğuksu’ya destek sözü
Başkan Çelikbilek’ten Soğuksu’ya destek sözü
Başkan Çelikbilek’ten Soğuksu’ya destek sözü

Birinci Amatör Küme 14. Grup’ta 15. Haftaya averajla lider giren Soğuksuspor Kulübü şampiyonluğa koşuyor.

Geçen yıl 2. Amatör Küme’de şampiyon olup 1. Amatör Kümeye çıkma başarısı gösteren Soğuksu bu yıl da şampiyon olması durumunda Süper Amatör’e yükselecek. Taraflı-tarafsız herkesin desteğini alan Soğuksu Spor Tesisleri’ni yenileyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek şampiyon olunması halinde desteklerini arttıracağının sinyalini verdi.

Başkan Çelikbilek kısa bir süre önce ziyaret ettiği kulüpte incelemelerde bulunurken, Kulüp Başkanı Hasan Avcı ve yönetim kurulu üyelerine şampiyon olunması durumunda kulübe verdiği desteği arttıracağını söyledi. Başkan Çelikbilek’i tesiste karşılayan Kulüp Başkanı Hasan Avcı, “Sayın Başkanımız’ın spora ve sporculara verdiği destek spor camiasında büyük bir takdirle karşılanıyor. Kulüp tesislerimizi yenilediği gibi hanımlar için özel fitness salonu da yaparak çok önemli bir hizmete imza attı. Eskiden adeta bir bataklık olan bu alanı yeniden ihya ederek Beykozluların hizmetine sundu. Kendisine müteşekkiriz” şeklinde konuştu. 

Diğer yandan beyaz perdeye sansasyonel bir giriş yapması beklenen 17 Aralık Paralel darbe sürecini anlatacak olan K.O.Z. adlı filmde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandıracak olan ünlü sanatçı Orhan Kılıç’ın da kulübe önemli katkılar verdiği öğrenildi.

Soğuksu Spor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Ülker Dost Beykoz’a yaptığı kısa değerlendirmede takım olarak çok iyi bir hava yakaladıklarını belirtti. Ülker, “takımımız malzemecisinden masörüne kadar kenetlendik ve şampiyonluğa inandık. Tek beklentimiz Beykoz’un bu takıma inanması ve sahip çıkmasıdır. Sağ olsun Sayın Başkanımız Yücel Çelikbilek bize her zaman destek oluyor. Şimdi de bizi şampiyonluğa kanalize etti. İnşallah onu ve Beykozluları utandırmayacağız” dedi.    

Spor Servisi

Arif Yüksel, son yolculuğa uğurlandı
Önceki Arif Yüksel, son yolculuğa uğurlandı
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz