Yaşam

Başkan Çelikbilek’ten Reina’ya ziyaret

Başkan Çelikbilek’ten Reina’ya ziyaret
03.01.2017 15:18
| | |
4231

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 39 kişinin hayatını kaybettiği saldırının gerçekleştiği Reina’yı ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İl Başkanlığı’nın öncülüğünde ilçe belediye başkanlarıyla birlikte, 39 kişinin hayatını kaybettiği saldırının gerçekleştiği Reina’yı ziyaret etti.

Birliktelik mesajının verildiği ziyarete, AK Parti İl Başkanı Selim Temurci, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ilçe belediye başkanları katıldı.  

Saldırının gerçekleştiği mekânın girişine çiçek bırakan ziyaretçiler burada hayatını kaybedenler için dua ettiler ve terörü kınayan açıklamalarda bulundular. 

Terörün ve destekçilerinin hiç bir zaman amacına ulaşamayacağını belirten Başkan Yücel Çelikbilek: "Son zamanda yapılan terör olayında, toplumda fitne oluşturarak yaşam biçimlerine göre toplumu bölmek ve karşı karşıya getirmek istediler. Milletçe terörün her çeşidine karşı kenetlenmemiz gerekir. Hiçbir Müslüman ve hiçbir kimsenin vicdanın asla kabul etmeyeceği bu katliamı yapanları şiddetle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun.” dedi.

İstanbul’un Eğlence Merkezi Reina’da uzun namlulu silahlarla gerçekleştirilen terör saldırısında çoğu yabancı uyruklu 39 kişi hayatını kaybetti.

Saldırıda yaralanarak tedavi altına alınan 69 kişiden 5’i Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Yücel Çelikbilek, Reina, Zİyaret, Terör, Protesto

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"