Başkan Çelikbilek’ten çatkapı Ramazan ziyaretleri

  • Güncelleme: 11.07.2014 00:11
  • Okunma: 5017 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere çat kapı konuk olarak dertlerini dinliyor ve sorunlarına çözüm arıyor.
Başkan Çelikbilek’ten çatkapı Ramazan ziyaretleri

Başkan Yücel Çelikbilek, her akşam farklı bir mahallede düzenlenen sokak iftarlarının yanı sıra, her gün bir vatandaşın evine konuk oluyor.

İftar öncesi gerçekleştirdiği ziyaretlerde ev sakinleriyle sohbet eden ve dertlerini dinleyen Başkan Yücel Çelikbilek, yardıma muhtaç olan ailelerin eksiklerini gidermesine yardımcı oluyor.

Başkan Çelikbilek’i ansızın karşılarında gören vatandaşlar, şaşkınlıklarını ifade ederek Başkan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Unutulmadıklarını, yalnız olmadıklarını gösteren bu ziyaretlerden dolayı Başkan Çelikbilek’e teşekkürlerini dile getirdiler.

Başkan Çelikbilek: Amacımız Gönüllere Girebilmektir

Başkan Yücel Çelikbilek, ziyaretleriyle ilgili olarak “Sosyal hayatın çatısı olan komşuluğu güçlendirmek ve canlandırmak üzere sokak iftarları düzenliyoruz. Bunun yanında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı da evlerinde ziyaret ediyor, hal-hatırlarını soruyor ve dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza alçak gönüllülükleri ve misafirperverlikleri için buradan teşekkür etmek isterim. Onların yüzlerindeki mutluluğu görünce biz de mutlu oluyoruz. Zaten bu ziyaretleri gerçekleştirmekteki amacımız gönül kapılarını aralamak, kalplere girebilmektir.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz