Güncel

Başkan Çelikbilek’ten Beykoz’un gazilerine ziyaret

Başkan Çelikbilek’ten Beykoz’un gazilerine ziyaret
16.07.2016 19:03
| | |
6707

Ülkemizde yaşanan darbe girişimine yönelik Beykoz halkını yönlendiren Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykozlu gazileri ziyaret etti.

Dün akşam saatlerinde AK Parti İlçe Başkanlığı önünde toplanan binlerce Beykozluyu organize ederek, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yönlendiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek sabah saatlerinde de darbe girişimini kınayan bir mesaj yayınladı.

Mesajında, akşam saat 19.30’da AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı önünde yeniden toplanma çağrısı da yapan Başkan Çelibilek, demokrasiye yapılan her müdahaleyi en ağır şekilde kınayarak, “ülkemizin birliğine bütünlüğüne kast eden kim olursa olsun lanetliyoruz” dedi.

Başkan Yücel Çelikbilek, yine gün içinde dün akşam yaşanan olaylarda yaralanan 30 Beykozlu vatandaşı Devlet Hastanesi’nde ziyaretti.

Kurmayları Hanefi Dilmaç ve Muharrem Kaşıtoğlu ile birlikte Beykoz Devlet Hastanesi’ne giden Başkan Çelikbilek, Beykozlu gazileri ziyaret ederek, onlara “geçmiş olsun” dileklerini ileti.

İlk etapta, Barış Girgin’i ziyaret eden Çelikbilek diğer gazilerle de kısa süreli görüşmeler yaptı. Başkan Çelikbilek daha sonra hastane yetkililerinden yaralı gaziler hakkında bilgi aldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Yücel Çelikbilek, Açıklama, Gazi, Ziyaret, Barış Girgin

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"