Kültür

Başkan Çelikbilek müzisyenleri ağırladı

Başkan Çelikbilek müzisyenleri ağırladı
2014.08.04 00:00
| | |
3384

Yerel Seçimlerin ardından toplumun tüm kesimlerinden tebrik ziyaretlerini kabul eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e sanat, siyaset, spor ve meslek temsilcilerini makamında ağırlıyor.

Beykozluların büyük teveccühüyle yeniden göreve başlamasının ardından belediyede tebrik ziyaretlerini kabul eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykozlu müzisyenleri ağırladı.

Sivil Toplum Kuruluşları, gazeteciler, dernekler, site yöneticileri, esnaflar, vatandaşlar ve daha birçok kurum kuruluş tarafından makamında ziyaret ve tebrikleri kabul eden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i müzisyenler ziyaret etti.

Yeniden seçilerek görevine devam etmesi dolayısıyla Başkan Yücel Çelikbilek’i tebrik eden Beykozlu müzisyenler, kendisine başarılar dilediler.

Ziyaretlerden ve vatandaşların ilgisinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Çelikbilek, “İlçemizin yarınlarına yatırım yapmaya, tüm enerjimiz ve birikimimizle devam edeceğiz. Beykozlu müzisyenlerimizin ziyareti de bizi oldukça memnun etti. Kendilerine meslek hayatlarında başarılar diliyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Müzisyen, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"