Başkan Çelikbilek Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı

  • 0
  • 7139

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Artvin Şavşat’ta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı sıcağı sıcağına Dost Beykoz’a değerlendirdi.

Saldırıyı şiddetle kınadığını söyleyen Başkan Çelikbilek, CHP camiasına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Saldırının nedenin gayet açık olduğunu ifade eden Çelikbilek, “terör belası; Türk Milleti olarak sergilediğimiz birlik beraberliğimizi hedef almıştır” dedi.

Bu saldırının CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaoğlu’nun şahsında Türk milletine yapıldığını ifade eden Çelikbilek, “asıl amaçları bizim birlik ve beraberliğimizi bozmaktır. Sayın Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yaralanan ve şehit olan polislerimiz var. Ülke olarak başımız sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek şöyle devam etti: “Bizler bir ve bütünlüğümüzü koruyarak bu vatan hainlerine en büyük karşılığı vereceğiz. Sayın Kılıçdaroğlu'nun programına devam edeceğini öğrendim. Bu tavır bizim ülke olarak ne kadar kararlı olduğumuzun bir göstergesidir. Yenikapı'da ülke olarak güzel bir atmosfer yakaladık. Bu birliktelik ruhu Türkiye'yi çok farklı kılacak ve yarınlarımızı daha aydınlık bir hale getirecektir. İç ve dış güçler her yolu deneyecekler ama bizi asla yıldıramayacaklar. 15 Temmuz sonrası siyasi parti ilçe başkanlarımızla bir araya gelmiştik. Bu birlikteliği devam ettireceğiz. Darbe girişiminin ardından çok açık bir şekilde gördük ki Türkiye'nin yoluna devam etmesi için gerekli olan tek şey bütünlüktür.”

Yücel Çelikbilek, “Saldırıyı tekrar kınıyor, milletimize başsağlığı dilerken, tüm CHP’li kardeşlerimize de geçmiş olsun dileklerimi yineliyorum… ” dedi.

Haber Merkezi 

CHP Beykoz İlçe Başkanı’ndan saldırı değerlendirmesi
Önceki CHP Beykoz İlçe Başkanı’ndan saldırı değerlendirmesi
Kavacıkspor Beykoz’a mutlu dönme hedefiyle gidiyor
Sonraki Kavacıkspor Beykoz’a mutlu dönme hedefiyle gidiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz