Beykoz'da Ramazan Bayramı başladı

  • 0
  • 8657
Beykoz'da Ramazan Bayramı başladı
Beykoz'da Ramazan Bayramı başladı
Beykoz'da Ramazan Bayramı başladı
Beykoz'da Ramazan Bayramı başladı
Beykoz'da Ramazan Bayramı başladı

Beykoz Belediyesi personeli sevgi, kardeşlik ve bereketin sembolü Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programında Başkan Çelikbilek ile bir araya geldi.

Belediye binası iç avlusunda tertip edilen bayramlaşma törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları ve belediye çalışanları katıldı.

Başkan Çelikbilek: ” Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun”

Başkan Çelikbilek, Ramazan Bayramı kutlama mesajında, ülkemizde son yaşanan terör olaylarına da değinerek,“ Ramazan Bayramına eriştiğimiz bu günlerde, bu akşamki Kadir Gecenizi de tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyorum. Bu gece, özelikle çocuklarınıza dua ettirin. Onların duaları daha makbul olur. Bu geceyi hakkını vererek geçirin. Allah hepinizin huzurunu artırsın. Türkiye şu anda saygın bir ülke. 3000 tane Suriyeli’ye ensarlık yapan bir milletiz. Milletçe yardımseveriz. Dış ülkeler bizi kıskanabiliyor. Ülkeyi rahat ettirmek istemiyorlar. Allah bu ülkeyi kötü göz ve fiillerden korusun. Siz milletçe iyi olursanız bu ülke güçlenip kalkacaktır. Dünya üstündeki sıkıntılar azalacaktır. Hepimiz kardeşiz. Allah bizi kardeş ilan etmiş. Allah kardeşliğinizi ve dua edenlerinizi artırsın. Çıkacağınız bu 9 günlük tatilde araç kullananlar dikkat etsin. Tüm İslam Alemi’nin yüzü gülsün. Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Başkan Çelikbilek’in tek tek bayramlarını kutladığı Belediye personeline gül suyu ve lokum ikramı yapıldı.

Haber Merkezi

 

İlk karnenin hediyesini Beykoz Vakfı verdi
Önceki İlk karnenin hediyesini Beykoz Vakfı verdi
Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Sonraki Beykoz'un köy kahveleri görünümüyle dikkat çekiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz