Güncel

Yücel Çelikbilek Avukatları unutmadı

Yücel Çelikbilek Avukatları unutmadı
07.04.2015 11:41
| | |
3984

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ‘Avukatlar Günü’ dolayısıyla ilçede görev yapan avukatlarla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi Sosyal Tesisleri Beytaş Sahil Restaurant’ta gerçekleştirilen programa Başkan Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Belediye Meclisi’nin AK Parti’li avukat üyeleri ve ilçede görev yapan avukatlar katıldı.

Başkan Çelikbilek toplantıda; “Adalet için çalışan, insanların haklarını savunan, hakların korunmasında ve kullanılmasında öncü olan, savunma makamının temsilcisi avukatlar, adalet ve hakkaniyetin sağlanması adına yürüttükleri çalışmalarla toplum nezdinde itibar ve takdir görmektedirler. Adalet peşinde koşan tüm avukatlarımızın Avukatlar Günü’nü kutluyor, geçtiğimiz günlerde hain bir terör saldırısında şehit edilen Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine, ailesine ve tüm yargı camiasına başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

İlçede görev yapan tüm avukatlar adına Av. Şenay Bekgöz’e, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan tarafından çiçek takdim edildi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkanı, Beytaş Sahil Restaurant, AK Parti, Mustafa Gürkan, Avukatlar Günü, Cumhuriyet Savcısı, Mehmet Selim Kiraz, Avukat, Şenay Bekgöz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"