Güncel

Başkan Çelikbilek, 1 Mayıs’ı işçileriyle kutladı

Başkan Çelikbilek, 1 Mayıs’ı işçileriyle kutladı
01.05.2017 14:10
| | |
5387

Foto galeri

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla İşçi Lokalinde belediye çalışanı işçilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Yücel Çelikbilek 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla İşçi Lokalinde belediye çalışanı işçilerle kahvaltıda bir araya gelerek bayramlarını kutladı. 

Kahvaltı programına; Başkan Yücel Çelikbilek’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Yakup Özbek, DİSK Genel İş Anadolu Yakası 2 No’lu Şube Başkanı Nevzat Karataş, işçi temsilcileri ve belediye işçileri katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1 Mayıs İşçi Bayramıyla ilgili olarak, “Bugün burada siz emektar işçilerimizle olmaktan gurur duyuyorum. Beykoz Belediyesi büyük bir ailedir. Memurundan işçisine her kademedeki çalışma arkadaşlarımızla, ekip ruhuyla güzel ilçemiz Beykoz’a hizmet etmekten büyük bir onur duyuyoruz. İşçilerimizle bugüne kadar hep barış ve kardeşlik içerisinde  bulunarak onların hak ve hukuklarını gözetmeye çalıştık. Hiçbir sınıf, parti ve inanç gözetmeksizin çalışan kardeşlerimiz arasında uyum sağlamış bir belediyeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlar, ülkemizde de barış ve huzur içerisinde geçmesini temenni ederim” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, 1 Mayıs İşçi Bayramı, Kutlama

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"