Başkan Beykoz'a ruhsat dağıtmaya devam ediyor

  • Güncelleme: 11.05.2018 18:08
  • Yorum: 1
Beykoz Belediyesi’ne ruhsat talebinde bulunan ve başvurusu kabul edilen şirketlerin belgeleri, bizzat Başkan Çelikbilek tarafından teslim edildi.
Başkan Beykoz'a ruhsat dağıtmaya devam ediyor

Beykoz’un çeşitli noktalarında yeni açılan işyerlerine ruhsat dağıtımı programına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, Ruhsat ve Denetim Müdürü Ömer Çelik ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

“İşletmelere yönelik denetimlerin takibini sürdüreceğiz

Başkan Çelikbilek, “Hizmet kalitesini artırarak sürdürdüğümüz ve vatandaş memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamdaki hizmetlerimizden biri de, bize başvuruda bulunan yeni işletmeleri yerinde ziyaret ederek ruhsatlarını teslim etmektir. Böylece esnaf memnuniyetini de gözeterek, prosedüre uygun olarak çalışan firmalarımızın sayısının artmasına destek oluyoruz. İşletmelere yönelik denetimlerin takibini periyodik olarak sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Ruhsatlarını işyerinde teslim almaktan memnun olan esnaf, uygulama dolayısıyla Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi’ne teşekkür etti. 

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Erdinç (3 yıl önce)

Ya belki kızacaksınız ama neden zengin kesime gidip fotograf cektirirki insan bu yer acarkentte acıldı hemen ruhsat verilmiş ruhsata başvurup alamayan o kadar beykozlu esnafı varki kusura bakmayın başkanım bırakın zengini fakir oy verdi size biraz onlara yönelin .... Bi kusurlu laf dediysem af ola ama gercekler biraz acıdır ....

Yorum Yaz