Ekonomi

Başkan Beykoz'a ruhsat dağıtmaya devam ediyor

Başkan Beykoz'a ruhsat dağıtmaya devam ediyor
11.05.2018 18:07
| | |
5115

Foto galeri

Beykoz Belediyesi’ne ruhsat talebinde bulunan ve başvurusu kabul edilen şirketlerin belgeleri, bizzat Başkan Çelikbilek tarafından teslim edildi.

Beykoz’un çeşitli noktalarında yeni açılan işyerlerine ruhsat dağıtımı programına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, Ruhsat ve Denetim Müdürü Ömer Çelik ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

“İşletmelere yönelik denetimlerin takibini sürdüreceğiz

Başkan Çelikbilek, “Hizmet kalitesini artırarak sürdürdüğümüz ve vatandaş memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamdaki hizmetlerimizden biri de, bize başvuruda bulunan yeni işletmeleri yerinde ziyaret ederek ruhsatlarını teslim etmektir. Böylece esnaf memnuniyetini de gözeterek, prosedüre uygun olarak çalışan firmalarımızın sayısının artmasına destek oluyoruz. İşletmelere yönelik denetimlerin takibini periyodik olarak sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Ruhsatlarını işyerinde teslim almaktan memnun olan esnaf, uygulama dolayısıyla Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi’ne teşekkür etti. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Ruhsat, Manolya Demirören, Yücel Çelikbilek, Ruhsat ve Denetim, Ömer Çelik

reklam
1 Yorum
Erdinç23.06.2018 03:29:07

Ya belki kızacaksınız ama neden zengin kesime gidip fotograf cektirirki insan bu yer acarkentte acıldı hemen ruhsat verilmiş ruhsata başvurup alamayan o kadar beykozlu esnafı varki kusura bakmayın başkanım bırakın zengini fakir oy verdi size biraz onlara yönelin .... Bi kusurlu laf dediysem af ola ama gercekler biraz acıdır ....

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"