Siyaset

Başkan Bahadır Yavuz’a ilgi artıyor…

Başkan Bahadır Yavuz’a ilgi artıyor…
2014.09.02 00:00
| | |
11245

Beykoz Muhtarlar Derneği, yaklaşık 2 ay önce CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Bahadır Yavuz’u Kavacık’ta ki İlçe Merkezi’nde ziyaret etti.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Alibahadır Muhtarı Cavit Gül’ün başkanlık ettiği heyette, Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Ahmet Soylu, Riva Muhtarı Salih Belen, Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu, Örnekköy Muhtarı Osman Bakoğlu gibi isimler yer aldı. 

Konuklarını sıcak ve samimi bir ortamda ağırlayan CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, olabildiğince siyaset konuşmamaya özen gösterirken, muhtarlar ile CHP arasında geçmişten kaynaklanan soğukluğun ortadan kaldırılması gerektiğine vurgu yapıldı. 

Muhtarların ziyaretinden son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden Bahadır Yavuz,CHP olarak muhtarları önemsediklerini ifade etti. Toplumun tüm kesimleriyle güzel ilişkiler ve alt yapısı sağlam diyaloglar kurmak istediklerini söyleyen Başkan Yavuz, duyarlılıkları nedeniyle muhtarlara teşekkür etti. 

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül’de, muhtarların hizmet alanlarının direkt vatandaşa yönelik olması muhtarlara da toplumunun dinamikleriyle istişare etme zorunluluğu oluşturduğunu ve insanlara hizmet etme amacını güden siyasi partilerlekoordineli çalışmaya özen gösterdiklerini dile getirdi. 

CHP Beykoz İlçe Başkanı Bahadır Yavuz’a, “hayırlı olsun” dileklerini ileten Başkan Cavit Gül’ün yansıra beraberindekiler de, başarılar diledi. 

Meclis üyeleri Erdal Öztürk ve Nusret Yılmaz, ilçe yönetiminden ise Ayşe Çalık ve Melike Şahin ve Kadın Kollar Başkanı Esengül Yılmaz’ın eşlik ettiği CHP Beykoz İlçe BaşkanıBahadır Yavuz ziyaret sonunda muhtarlarla birlikte objektiflere poz verdi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ahmet Soylu, Bahadır Yavuz, Beykoz, Cavit Gül, Muammer Aydınoğlu, Muhtarlar Derneği, Osman Bakoğlu, CHP

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"