Başkan adayı Kabir ziyaretiyle başladı

  • 0
  • 8779
Başkan adayı Kabir ziyaretiyle başladı
Başkan adayı Kabir ziyaretiyle başladı
Başkan adayı Kabir ziyaretiyle başladı
Başkan adayı Kabir ziyaretiyle başladı

Beykoz Spor Kulüp Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Atilla Sipahioğlu, Kelle İbrahim'in kabrini ziyaret ederek kongre çalışmalarına başladı.

Olağanüstü Kongre sürecinde birlikte çalışmalar yaptığı arkadaşlarıyla Yalıköy Gazi Yunus Mezarlığında bulunan Kelle İbrahim'in kabrine ziyaret eden Sipahioğlu kabristanda dua etti.

Buradaki programı sonrasında beraberindekilerle bir toplantı yapan Atilla Sipahioğlu, Kelle İbrahim'in manevi havasını teneffüs ettiklerini söyledi.

Mekânı Cennet olsun

Atilla Sipahioğlu, “Uzun yıllardır sadece birkaç kez ziyaret edilen Kelle İbrahim'in Kabir ziyareti Beykoz Spor Kulübünde her sezon başında geleneksel hale gelmekteydi... Yıllar zarfından Kulüp olarak hem maddi, fiziki hem de manevi anlamda değerlerimizi unutturan bir yönetim anlayışlarının muhatabı olundu. Bu nedenle çıkmış olduğumuz bu yolda bu gelenekleri geri getirmek için ilk adımımızı da burada atmış, başlatmış olduk. Kelle İbrahim'in ruhu şad mekânı Cennet olsun" diye konuştu.

Bir enkaz ile karşı karşıyayız

Adaylığını açıklamasının ardından, ilçe sakinlerinden çok farklı dönüşler aldığını ifade eden Atilla Sipahioğlu,  “Tabii ki işimiz hiç de kolay olmayacak, yıllardır bir çöküş sürecinin muhatabı olmuş dibi görmüş, adeta bir enkaz ile karşı karşıya bulunmaktayız. Biz öncelikle Allah nasip ederse yeni dönemde, kulübü çıktığı raydan doğru rotaya koymak istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Beykoz Spor Kulübünün hiçbir üyesinin her ne bahane ile olursa olsun oy kullanma hakkını koruyacaklarına da vurgu yapan Sipahioğlu, “bunun inceleme sürecini de başlattık. Öte yandan maddi açıdan bakacak olursak güçlü bir yönetim oluşturma çalışmalarında sona geldik gibi... Alternatif kaynaklar oluşturma yolunda ciddi ve sevindirici gelişmelerin olduğunu da söylemek isterim. Bunları önümüzdeki günlerde ilçe kamuoyu ile de paylaşacağım" dedi.

Memnuniyetsizlik sona erecek

Beykoz Spor Kulübüne yönelik oluşan memnuniyetsizliğin artık sona ermesi gerektiğini söyleyen Sipahioğlu, "Biz bir yol açtık ve çıktık, ilk günden itibaren o kadar güzel geri dönüşler almaktayız ki, Beykoz Spor camiasının yakından tanıdığı birçok arkadaşımız, büyüğümüz yanımızda olduğunu söyledi, bu bize güç kattı. Birçok arkadaşımız Kulüp Üyeliği ile ilgili, kongre süreci ile ilgili yaşadığı şoku bize aktarmakta. Olağan Kongre ve Olağanüstü Kongreye katılacak kişilerde aranan şartlar ortada.  Kimse yanlış işlere yönelmesin, hukuki açıdan da önlemlerimizi almış bulunmaktayız." dedi.

Spor Servisi

Hangi meyve ne zaman yenmeli?
Önceki Hangi meyve ne zaman yenmeli?
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz