Siyaset

Başkan 3. köprüye pozitif bakıyor

Başkan 3. köprüye pozitif bakıyor
2014.08.19 00:00
| | |
5228

İstanbul’un Sesi Radyosu’nda ki “Başkanlar Konuşuyor” programına konuk olacağı duyurulan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’un mülkiyet sorunuyla ilgili çok önemli bir toplantı nedeniyle programa katılamadı.

Vatandaşların sorularını da cevaplayacak olan Başkan Çelikbilek, yoğunluğu nedeniyle katılamadığı programa telefonla bağlandı.

Program yapımcısının sorularını cevaplayan Çelikbilek, İstanbul’un Sesi Radyosu dinleyicilerden ve Beykozlulardan programa katılamadığı için özür diledi.

Sabah kahvaltılarını vatandaşlarımla birlikte yapıyorum

Kendisinin son derece demokratik bir insan olduğunu ve takipçilerinin kendisini rahatlıkla eleştirebildiğini kaydeden Başkan Çelikbilek, 35 gündür sabah kahvaltılarında vatandaşlarla bir araya geldiğini ve bu toplantılarda vatandaşlara vermiş olduğu sözleri hatırlayıp hatırlamadıklarını sorduğunu belirtti.

Vermiş olduğumuz sözleri tuttuk…

2009 yılı seçim kampanyasında vatandaşlara verdiği sözleri tek tek yerine getirdiğini söyleyen Başkan Çelikbilek, yapamayacağı hiçbir sözü vermediğini ve İBB’den takas yoluyla almış oldukları arazilerin satışlarına başlayacaklarını, bunun yanında, eğitim ve sportif çalışmalara ilişkin vermiş oldukları sözleri tuttuğunu dile getirdi.

Çanakkale ve Sarıkamış programlarına vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini sözlerine ekleyen Başkan Çelikbilek, son günlerin en önemli tartışmaları arasında yer alan 3. Köprü konusuna da değindi.

3. Köprü’ye pozitif bakıyorum

Konuya pozitif baktığını söyleyen Çelikbilek, İstanbul’un kıtalararası geçişi sağladığını ve 2 köprünün İstanbul’a yeterli olmadığını belirtti. Yaşanan en ufak bir lodos da deniz trafiğinin olumsuz etkilendiğini de sözlerine ekleyen Başkan, ihalelinin yapılamamış olmasının önemli bir şey olmadığını söyledi.

İstanbul’un Sesi Radyosu’na telefon aracılığı ile bağlanan Çelikbilek, Deri Kundura Fabrikası’nın alış veriş merkezi olacağını ve Şişe Cam Fabrikası’nın ise bu dönem değerlendirileceğini düşündüğü dile getirdi.

Başkan Çelikbilek için program yapımcısı Orhan Hakalmaz’ın iki keklik isimli türküsünü çalındı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Yücel Çelikbilek

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"