Sağlık

Başhekimden halk adına teşekkür….

Başhekimden halk adına teşekkür….
2014.09.04 00:00
| | |
9800

Dr. Yavuz Baştuğ, deprem tadilatı tamamlanan Beykoz Devlet Hastanesi’ne sağlamış oldukları katkıları nedeniyle İSMEP yetkililerine bir teşekkür yemeği verdi.

İstanbul İl Sağlık Müdür Yardımcıları Metin Tunç ve Şuayip Birinci’nin de hazır bulunduğu Beykoz Devlet Hastanesi yemekhanesindeki akşam yemeğine, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi’nden bazı üst düzey yöneticiler ve Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yaşar Çelik, Hastane Müdürü Nuh Terlemez ve Başhemşire Ayşe Kabacaoğlu da katıldı.

Beykoz halkı adına teşekkür

Yemek öncesi konuklarına Beykoz halkı adına teşekkürlerini ifade ederek kısa bir değerlendirme yapan Op. Dr. Yavuz Baştuğ, Beykoz Devlet Hastanesi’nde yapılan güçlendirme çalışmalarına öncülük eden ve bu sürece destekleriyle katkı sağlayan gerek İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, gerekse İstanbul İl Özel İdaresi yöneticilerine Beykoz halkı adına şükran borçlu olduklarını ve bu amaçla kendilerini akşam yemeğinde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Ali İhsan Dokucu’da Beykoz’un sağlıkta dönüşüm kapsamında iyi örneklerden bir tanesi olduğunu, Başhekim Yavuz Baştuğ’un personeliyle uyum içinde çalışıyor olmasının kısa sürede mesafe alınmasına önemli katkılar sağladığını ifade etti.

Bundan sonra da İstanbul İl sağlık Müdürlüğü olarak güzel işler yapacaklarını ifade eden Prof. Dokucu, İstanbul İl Özel İdaresi ve İSMEP yöneticilerine teşekkür etti.

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, İSMEP Direktörü Gökhan Elgin ve İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya adına Sağlık Daire Başkanı Fuat Kantarcı’ya teşekkür plaketlerini verdi. Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Baştuğ da konuklarına Beykoz’a özgü cam ürünleri hediye etti.

Heyet daha sonra Beykoz Devlet Hastanesi’nde yeni yapılan ünitelerde çeşitli incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Sitesi, Ali İhsan Dokucu, Fuat Kantarcı, Gökhan Elgin, Dr. Yavuz Baştuğ, Beykoz Devlet Hastanesi, Teşekkür, Şuayip Birinci, Nuh Terlemez

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"