Başhekim Erdoğdu’dan 14 Mart kutlaması

  • Güncelleme: 14.03.2020 15:50
  • Okunma: 8377 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Süleyman Erdoğdu yayınladığı masajla 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Başhekim Erdoğdu’dan 14 Mart kutlaması

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir masaj yayınladı.

Mesajında, son günlerde Koronavirüs salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının yoğunluğuna ve özverisine vurgu yapan Süleyman Erdoğdu, bütün sağlık çalışanlarını cani gönülden kutladığını söyledi.

“Sağlık çalışanlarının fedakârlığı kat be kat artmıştır”

“Malumunuz, son aylarda ortaya çıkan ve uluslarası boyutlara ulaşan Koronavirüs (Covit-19) salgını nedeniyle Sağlık Bakanlığımız ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğümüzün direktifleri doğrultusunda ülkemizde ve ilimizde de bir dizi tedbirler alınmaktadır. Bu tedbirleri hayata geçirmekteki başlıca görev, hepimizin malumudur ki,  sağlık çalışanlarına düşmektedir. Bu nedenledir ki, yaşamış olduğumuz olağanüstü günler nedeniyle sağlık çalışanlarımızın özverisi ve fedakârlıkları kat be kat artmıştır.” ifadelerini kullanan Başhekim Erdoğdu, “sağlığın insan yaşantısında en üst düzeyde önem görmesi gerektiği bu vesile ile bir kez daha ortaya çıkarken, sağlık çalışanlarının kutsal bir görev yaptıkları da kamuoyunca takdir edilmektedir” dedi.

Başhekim Süleyman Erdoğdu şöyle devam etti.

Bu vesile ile başta, Beykoz Devlet Hastanesi personeli olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, fedakâr ve özverili çalışmalarınız nedeniyle her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Saygılarımla

Başhekim Op. Dr.  Süleyman Erdoğdu

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz