Başbakan Ahmet Davutoğlu 3 Haziran'da Beykoz'a geliyor

  • Güncelleme: 03.06.2015 09:13
  • Okunma: 13713 kez
  • Yorum: 0
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçimler öncesi 3 Haziran'da Beykoz'a gelecek. Davutoğlu Belediye Meydanı'nda vatandaşlara seslenecek.
Başbakan Ahmet Davutoğlu 3 Haziran'da Beykoz'a geliyor

Geçtiğimiz yıl 27 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirilen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 1. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde Genel Başkan olarak seçilen ve ertesi gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Başbakanlık vekâletini alan Ahmet Davutoğlu, 3 Haziran 2015 Çarşamba günü Beykoz'a gelecek.

Boğaz'ın İncisi Beykoz'da bir miting de düzenleyecek olan Başbakan Davutoğlu, bu sırada partililerle de bir araya gelecek.

7 Haziran Türkiye Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala siyasi partiler ve temsilcileri, son kozlarını oynamaya devam edereken, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı önemli bir hamle yaparak Başbakan Ahmet davutoğlu’nu Beykoz’a davet etti.

250 bin nüfusuyla Boğaz’ın İncisi olan Beykoz, yoğun seçim trafiğinde bir Başbakanı ağırlayacak. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 3 Haziran 2015 Çarşamba günü Beykoz’da olacak. Beykozlu vatandaşlarla selamlaşacak olan Ahmet Davutoğlu, Beykoz Belediye Meydanı'nda vatandaşlara seslenecek, ardından partililerle de bir araya gelecek.

Öte yandan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Beykoz’da kalabalık bir seçmen kitlesinin karşılaması ve Davutoğlu’na sevgi gösterisinde bulunulması beklenirken, AK Parti Beykoz SKM Başkanlığı yapmış olduğu toplantıda mitingin Beykoz Belediye Meydanı'nda saat 10:30'da yapılmasını kararlaştırdı. Toplantıda ayrıca, davutoğlu'nun Beykoz'daki programının akışı da belirlendi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Başbakan, Ahmet Davutoğlu, Miting

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz