Başbakan Beykoz’da düğüne katıldı...

  • 0
  • 18534
Başbakan Beykoz’da düğüne katıldı...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da kayın biraderi Ali Gülbaran'ın kızı İrem Gülbaran, Davut Gedikli ile hayatını birleştirdi.

Kayınbiraderi Ali Gülbaran'ın kızının nikah törenine katılan Başbakan, 4 çocuk tavsiyesinde bulundu ve ekledi: “Vatanını sevenlerin artması lazım.”

Beykoz Mihrabat Korusu'nda gerçekleşen nikah törenine Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, oğulları Bilal ve Burak Erdoğan, kızları Esra Albayrak ve Sümeyye Erdoğan katıldı. 
 
Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, Albayrak Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri Albayrak, Mustafa Albayrak, Kazım Albayrak ile Mesut Albayrak ve Yeni Şafak ve TV Net Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül de törende hazır bulundu. AK Parti Milletvekilleri Burhan Kuzu ile Metin Külünk, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ve İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok da genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı.
 
Nikahı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıyarken çiftin şahitliğini Başbakan Erdoğan, Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak, İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ve Bülent Gedikli yaptı.
 
Bu kez sayı arttı
 
Çifte mutluluklar dileyen Başbakan Erdoğan, 'İyi günler var kötü günler var. İyi günler paylaşıldıkça çoğalır. Kötü günler sabırla geçer' dedi. 3 çocuk tavsiyesini 4'e çıkaran Erdoğan, 'Millet olarak nüfusumuz artmasına muhtacız. Vatanını milletini bayrağını seven ailelerin çoğalması bizim için çok büyük önem arz ediyor. Buna özen gösterilmesi lazım' diye konuştu. Erdoğan konuşmanın ardından evlilik cüzdanını geline takdim etti.
 
Haber Merkezi
Beykoz'un planları değişiyor!
Önceki Beykoz'un planları değişiyor!
Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Sonraki Kavacık Yaşam Merkezi’nde iftar sonrası yaşam
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz