Bölge

Başakşehirli İnler, Beykoz'daki yetkililere seslendi

Başakşehirli İnler, Beykoz'daki yetkililere seslendi
05.01.2018 20:41
| | |
5967

Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir'in tecrübeli oyuncusu Gökhan İnler, Beykoz'daki yetkililere seslenerek yardım etmek istedi.

Medipol Başakşehir’in deneyimli futbolcusu Gökhan İnler, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Tam Saha dergisinde yer alan röportajında kariyerden özel hayatına kadar bir çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hayvanlara karşı olan özel ilgisinden de bahseden Gökhan İnler, hayvanlara olan sevgisini ve Polonezköy’de gördüğü rehabilitasyon merkezindeki hayvanların durumu ile ilgili üzüntüsünü belirtirken, yetkililere seslendi: “Yardım etmek istiyorum.” 

Deneyimli oyuncu Gökhan İnler, sokak hayvanlarına karşı duyarlılığını da dile getirerek tam bir hayvansever olduğunu gösterdi. İnler yaptığı açıklamada “Köpekleri çok seviyorum. İki küçük Yorkshire Terrierre’im var. Bir tane de Alman Kurdu köpeğim var. Geçenlerde Beykoz’a gittim, Polenezköy tarafıydı. Orada bir rehabilitasyon merkezi vardı. Kimse çalışmıyordu ama, kötü durumdaydı. Orada birşeyler yapmak gerekir. Bir sürü köpek var hepsi aç ve bakıma muhtaç durumda. Yetkililere buradan sesleniyorum, birşeyler yapılmalı… Sevgi verirsen köpekler bunu çok iyi anlıyor ve sana sadık kalıyor. Bu durum da çok özel. Bu rehabilitasyon merkezi için bir çalışma yapmak isterim. Bu konuda yetkililer bana destek verir ve benimle iletişime geçerlerse çok memnun olurum” diye konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Güncel Haber, Süper Lig, Medipol Başakşehir, Gökhan İnler, Polonezköy

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"