Barış Yarkadaş, Beykoz'da okuyucularıyla buluşacak

  • 01.02.2020 18:48
  • Güncelleme: 01.02.2020 18:50
  • Okunma: 7025 kez
  • Yorum: 0
Siyasetçi-yazar Barış Yarkadaş kaleme aldığı 'Umut Yeşerdi' kitabı için Beykoz'da imza günü düzenledi.
Barış Yarkadaş, Beykoz'da okuyucularıyla buluşacak

Haziran 2015 ve Kasım 2015 Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Milletvekili olarak parlamentoya giren Barış Yarkadaş, Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmasının ardından kaleme aldığı 'Umut Yeşerdi' isimli kitabı için Beykoz Kavacık'ta imza günü düzenledi.

2 Şubat Pazar günü 14.30'da

Kavacık Eyvah Kafe'de 14.30'da okuyucularıyla bir araya gelecek olan Yarkadaş, sosyal medya hesabı üzerinden de, "Pazar günü saat 14.30'da Beykoz @EyvahKitapKafe'deyim." notunu paylaşarak okuyucularını davet etti.

Yarkadaş, "Umut Yeşerdi" kitabının tanıtımında, "Şimdi görev, önümüzdeki ilk seçimlerde hem Cumhurbaşkanlığını kazanmak, hem de TBMM’deki çoğunluğu yeniden sağlamaktır. Ardından ise "Başkanlık" adı verilen bu sistemden "Demokratik parlamenter sistem"e dönüşü gerçekleştirecek adımları atmaktadır." ifadelerini kullanarak şunları söylemişti:

"Zira, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, "demokratik parlamenter sistemin" temellerini atmış, Türkiye’nin "Başkanlık" ile yönetilmesine doğrudan karşı çıkmıştır."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz