Spor

Balkan Şampiyonu Beykozdan!

Balkan Şampiyonu Beykozdan!
08.09.2015 19:45
| | |
2649

Beykozlu sporculardan değişik dallarından başarılı sonuçlar gelmeye devam ediyor.

Beykozlu sporculardan değişik dallarından başarılı sonuçlar gelmeye devam ediyor.

Göllü Köyü mahallemizde bulunan Göllü Binicilik Spor Kulübü temsilcisi sporcumuz Yusuf Cem Kayacan, 2015 Engel Atlama Balkan Şampiyonası son yarışmasında Abner isimli atıyla Ustalar Ferdi Balkan Şampiyonu oldu. Binicilik Sporuna başladığından beri katıldığı müsabakalardan madalya almayı adeta alışkanlık haline getiren Kayacan, Türkiye Şampiyonluğu'nun ardından katıldığı Balkan Şampiyonasında yaptığı derece ile ülkemizin göğsünü kabarttı.

Balkan Şampiyonasının ardından açıklamada bulunan Yusuf Cem Kayacan, "Kariyerime Balkan Şampiyonluğunu da eklemekten dolayı son derece mutluyum. Benim bu başarımızın arkasında öncelikle Anne ve Babam Esen-Haluk Kayacan'ın teşvik ve katkıları büyük. Güzel bir ikili oluşturduğumuz atım Abner ile başarı çıtamızı daha üst seviyelere taşımak istiyoruz. Şampiyonluğumun ardından arayan, mesaj atan tüm dostlara selam ve teşekkürlerimi iletmek isterim" diye konuştu.

Yusuf Cem Kayacan geçen sezon Türkiye Şampiyonu olduktan sonra Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından kabul edilip başarısı kutlanmıştı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Balkanlar Binicilik Şampiyonası, Yusuf Cem Kayacan, Göllü Köyü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"