Yaşam

Baklacı’dan sonra Fatih ve Çiftlik'te tapu sevinci

Baklacı’dan sonra Fatih ve Çiftlik'te tapu sevinci
04.09.2018 20:15
| | |
3029

Önceki hafta Çavuşbaşı Baklacı’da 100 kişiye tapu veren Beykoz Belediyesi bu kez Fatih ve Çiftlik mahallelerinde 174 kişiye tapu verdi.

Beykoz Belediyesi tarafından ilçe sakinleri için yapılan tapu dağıtım programları sürüyor. Mahalle mahalle düzenlenen törenlerle Beykozlular tapularına kavuşuyor.

Fatih ve Çiftlik Mahallelerinde 2/B tapusunu almaya hak kazanan 174 ilçe sakinine tapuları törenle verildi.

Çavuşbaşı Ahmet Akça İlkokulu bahçesinde yapılan tapu dağıtım törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Özbek, Tacettin Aksu, meclis üyeleri, belediye birim müdürleri, danışmanlar, mahalle başkanları ve muhtarlar iştirak etti.

Yıllardır tapu bekleyen bir anne, tapusunu almaya 4 aylık bebeğiyle birlikte geldi. Yılların özleminin bittiği heyecanı bebeğiyle birlikte yaşamak istediğini söyleyen anne, Başkan Çelikbilek'e teşekkür etti.

Tapu dağıtımında konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Birkaç aydır devam eden tapu dağıtım sürecinde ilçe sakinlerimize tapularına kavuşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Uzun bir bekleyiş ve yoğun emeğin sonucu olan tapuların ilçe sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.”  dedi.

Tapularına kavuşmanın sevincini yaşayan ilçe sakinleri Beykoz Belediyesi’ne teşekkür etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Çavuşbaşı, Fatih Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Tapu Dağıtımı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"