Baki spor camiasıyla bir araya geldi

  • 0
  • 7101
Baki spor camiasıyla bir araya geldi
Baki spor camiasıyla bir araya geldi
Baki spor camiasıyla bir araya geldi

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Yüksel Baki yerel seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ediyor.

Son derece profesyonel bir ekiple seçim çalışmalarına devam eden Baki’nin şu ana kadar 30 binden fazla Beykozluyla birebir görüştüğü tahmin edilirken, Beykoz’da önemli bir kamuoyu bulunan spor kulüpleriyle de Mihrabat Korusu’ndaki sabah kahvaltısında bir araya geldi.

BİSK Başkanı Asım Özdemir, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve diğer amatör spor kulüpleri başkanları ve temsilcilerinin katıldığı kahvaltıyı Beykoz yerel basını tam kadro takip etti.

Baki selamlama konuşmasında sporun geliştirilmesi için Belediye olarak her zaman katkı sunacaklarına değinirken, “inşallah aday olmam ve seçilmem durumunda amatör ve profesyonel spor dallarıyla belediye arasında köprü vazifesi görecek bir ekip oluşturacağım. Bu köprü vazifesini kurması için bir arkadaşımızı da danışman olarak görevlendireceğim” dedi. Baki sporun ve spor alanlarının sağlıklı ve öz güvenli nesiller için olmazsa olmaz olduğuna değinirken bu konuda belediye olarak her zaman katkı sunacaklarının altını çizdi.

BİSK Başkanı Asım Özdemir de kısa bir selamlama konuşması yaparak Yüksel Baki’ye spora gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. Spor kulüplerinin sorunlarına duyarsız kalınmamasının kendileri için memnuniyet verici olduğuna da değinen Özdemir, “Beykoz genç nüfusun yoğun olduğu bir ilçe. Bu açıdan da baktığımızda spor faaliyetlerinin ve spor yapan kurumların desteklenmesi çok büyük önem arz ediyor” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi 

Talip Ercan’dan Avrasya izlenimleri
Önceki Talip Ercan’dan Avrasya izlenimleri
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz