Güncel

Bakan Pakdemirli, Beykoz’da mesai yapacak

Bakan Pakdemirli, Beykoz’da mesai yapacak
30.05.2019 15:33
| | |
3423

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, bugün Beykoz’un köylerinde bir dizi çalışmalar gerçekleştirecek.

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, ilk olarak 15.30’da İshaklı Mahalle Muhtarı Ali Cinel’i ziyaret edecek. Pakdemirli, daha sonra Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Güzel Tarım Misbahçem Besi Çiftliği’ni ziyaret ederek ilçedeki hayvancılık çalışmalarıyla ilgili bilgi alacak.

Saatler 18.00’i gösterdiğinde Pakdemirli’nin Göllü Mahallesi’ndeki manda işletmesini ziyaret etmesi beklenirken, 18.45’te Bozhane Mahallesi’ndeki mantar tesislerini ziyaret edecek.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Beykoz Belediyesi’nin her akşam düzenlediği mahalle iftarlarından olan Paşamandıra Mahallesi’ndeki sokak iftarında vatandaşlarla bir araya gelerek, gündeme ilişkin bir takım açıklamalarda bulunacak.

Bakan Dr. Bekir Pakdemirli’ye Beykoz’daki programlarında Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın yanı sıra kurmaylarının da eşlik etmesi bekleniyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Tarım ve Orman Bakanı, Dr. Bekir Pakdemirli, İshaklı, Cumhuriyet Mahallesi, Göllü Mahallesi, Bozhane Mahallesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"