Bahçeli ve Binalı Yıldırım Beykoz’da görüştü

  • Güncelleme: 12.02.2020 16:54
  • Okunma: 7748 kez
  • Yorum: 0
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı ve AK Parti İBB Başkanı adayı Binali Yıldırım'ı Beykoz Rüzgarlıbahçe'dki seçim ofisinde ziyaret etti.
Bahçeli ve Binalı Yıldırım Beykoz’da görüştü

Binali Yıldırım, Rüzgarlıbahçe'deki seçim ofisine ailesine ait "24 FF 224" plakalı klasik otomobili kullanarak geldi. Yıldırım, otomobilinden indikten sonra kendisini bekleyen basın mensuplarıyla tokalaşarak selamlaştı. Yıldırım’ı Beykoz’a gelişinde AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ve İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç karşıladı. Murat Aydın ve Hanefi Dilmaç, AK Parti teşkilatlarının yakından tanıdığı Yaşar Gür'ün cenazesine katılmak üzere programdan ayrılmak zorunda kaldı.

Yıldırım, kendisine adaylığı için hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi seçim ofisinin girişinde karşıladı. Bahçeli ve Yıldırım, basın mensuplarının görüntü ve fotoğraf almasının ardından seçim ofisine geçti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop, TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, bazı AK Parti ve MHP milletvekilleri, ilçe belediye başkan adaylarının katıldığı ziyaret, basına kapalı olarak devam etti.

Görüşme sonrası Binali Yıldırım'dan açıklama

Görüşme sonrası açıklama yapan Binali Yıldırım, "Genel Başkan'ın (MHP Genel Başkanı Bahçeli) ziyareti Cumhur İttifakı'na güç vermiştir." dedi.

Devlet Bahçeli: "Türk siyasi hayatında devlet adamlığı vasfıyla değişik alanlarda büyük hizmetler sunmuş olan değerli bir şahsiyetin (Binali Yıldırım) İstanbul'da büyükşehir belediye başkan adayı olarak takdimi, bizleri memnun etmiştir, gururlandırmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak buradan kesinlikle ifade ediyorum. Her teşkilat, her teşkilatın değerli üyeleri Sayın Binali Yıldırım beyin etrafında kenetlenerek onu İstanbul'da başkan olarak görmek istiyoruz."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz