Bahçeli, Anadoluhisarı'nın sıkıntılarını dinledi

  • 16.06.2019 18:15
  • Güncelleme: 16.06.2019 18:17
  • Okunma: 6583 kez
  • Yorum: 0
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anadoluhisarı Spor Kulübü Başkanı Cenk Nur ile bir araya gelerek kulübün sıkıntılarını dinledi.
Bahçeli, Anadoluhisarı'nın sıkıntılarını dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başkanlığında organize edilen STK ve iş dünyası toplantısına Anadoluhisarı İdman Yurdu Yönetim Kurulu da davet edildi.

Toplantı öncesinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Anadoluhisarı’nın köklü ailelerinden Fethi Yıldız ile kulübün sorunları ve talepleri hakkında detaylı bir görüşme sağlandı.

Fethi Yıldız, Anadoluhisarı Spor Kulübünü yakından tanıdığını belirtti. Kulübün son durumu hakkında detaylı bilgi aldı.

Yıldız bilgi akışı sonrası, "Anadoluhisarı mutlaka Küçüksu Çayırı’ndaki yerine geri dönmeli" dedi.

Fethi Yıldız’a, kulübün tesis ve sahası için yapılan başvuruların yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne yazılan dilakçeler hakkında da bilgi verildi.

Başkan Cenk Nur, bürokratik sürecin çok uzun sürdüğünü ve kulübün tesislerine en kısa sürede kavuşmak istediklerini belirtti. Ayrıca, Anadoluhisarı ve Beykoz halkının da tesisleri arzuladıklarını belirtti.

Fethi Yıldız, "Vakit geçirmeden bir araya gelerek süreci hızlandıralım. Bir Hisarlı olarak bu süreçte yanınızdayım." dedi.

Toplantı sonrasında MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız ile beraber Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye Anadoluhisarı Spor Kulübü'nün forması hediye edildi.

Fethi Yıldız’ın, yönetim kurulunu Devlet Bahçeli ile tanıştırırken, "Başkanım, Anadoluhisarı İdmanyurdu Talat Paşa’nın kulübü, yöneticileri bizim çocuklarımız." ifadelerini kullandı.

Cenk Nur, toplantının başından sonuna kadar destekleyen yakın ilgi gösteren MHP İlçe  Başkanı Oğuzhan Karaman’a, desteğini esirgemeyen Fethi Yıldız’a ve Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz