Spor

Ayyıldızspor, yaza merhaba dedi

Ayyıldızspor, yaza merhaba dedi
17.06.2019 16:07
| | |
3579

Beykoz Masterler Futbol Camiasındaki başarılı takımlardan Ayyıldızspor, Antalya'da taşadığı üçüncülüğü iki özel etkinlik ile kutladı.

Göksu'da bulunan Peçko Fırın'da kahvaltıda buluşan Ayyıldızspor takımı sporcuları ve aileleri, bir gün sonra ise Polonezköy Değirmen Park'da bu kez neşeli bir piknik ortamı yaşadı.

Antalyaspor'un eski futbolcularından da olan Soccer Cup Masterler Futbol Turnuvasında başarılı bir performans çizen ve yaşadığı üçüncülük ile ayrı bir gurur yaşayan Kırmızı-Beyazlı ekibin pikniği, Babalar Günü, bazı futbolcuların doğum günleri ve karne sevincini de içerince renkli görüntüler de piknik alanına yansıdı.Beykoz Ayyyıldızspor Sorumlusu ve Teknik Sorumlularından Kamil Çolak yaptığı açıklamada, "Biz çok uzun yıllar öncesine, çocukluk ve gençlik dönemleri ile başlayan , sonrasında aynı takımlarda forma terletmiş ardından yıllar ilerledikçe bu kez Masterler-Veteranlar Kategorisinde aynı takım bünyesinde buluşmuş isimler olarak bugün güzel bir etkinliğe imza atmış olduk. Futbolcu arkadaşlarımızın dışında eş ve çocuklarının da geniş bir katılım sağlaması ile ne kadar büyük bir aile olduğumuzu da bir kez daha göstermiş olduk." diye konuştu.  

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Masterler, Ayyıldızspor, Antalya, Turnuva, Kamil Çolak

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"