Ayten Kayalıoğlu, Beykoz bizi çok yordu

  • Güncelleme: 24.03.2012 00:11
  • Okunma: 8418 kez
  • Yorum: 0
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, 1 Nisan 2012 Pazar Günü yapılacak olan Beykoz İlçe Kongresi öncesinde, Başkan adaylarıyla bir araya geldi. Kayalıoğlu, “Beykoz bizi çok yordu, artık Beykoz’u almak istiyoruz” dedi..
Ayten Kayalıoğlu, Beykoz bizi çok yordu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, CHP Beykoz İlçe Başkan adayları Nagihan Akan, Şevket Arıkan, Yener Kaya, Kenan Özdemir ve Hızır Yılmaz’la bir araya gelerek basına kapalı bir toplantı düzenledi.

Kayalıoğlu  toplantı öncesinde yaptığı açıklamasında; “Önünüzde CHP İlçe Kongresi var. Adaylarımızı davet edip onlar ile bir konuşma gereği duydum. Bu toplantıyı basına kapalı yapacağız. CHP Beykoz İlçe adayları beş kişi olunca, Genel Başkan Yardımcısı olarak toplantı yapma kararı aldım. Ben bu beş adayımızın fikirlerini alacağım. Bu konuşmalardan ne gibi sonuç çıkacak bilemiyorum. Tabi bu sonuç yapılacak olan kongrenin akıbiyetini belirlemez. 400 delege belirleyecek.” ifadelerine kullandı.

Tüm illeri kapsayan bir projesi olduğunu ve çok yakında projesini açıklayacağını söyleyen Ayten Kayalıoğlu; “Beykoz bizi çok yordu. Çok önemli bir seçimi kaybettik. Artık bunlar olmasın istiyoruz. Türkiye’nin CHP’ye ihtiyacı var. Önümüzdeki seçimlerde başarıyı çok önemsiyorum. Beykoz’da kıl payı kaybettiğimiz yerel seçimi almak istiyoruz. Artık herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesini istiyorum. Ben Ankara’dayım ama Beykoz’a çok önem veriyorum. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna herkesi aydınlatmamız lazım. Seçimlerde çok projemiz vardı. Bunları tam olarak anlatamadık. Bunları herkese anlatmamız lazım. Benim bu toplantıyı yapmam Genel Başkan yardımcısı olarak görevlerimden bir tanesidir.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz