Ayşe öğretmenin 11 aylık mucize bebeği enkazdan kurtarıldı

  • 0
  • 7417
Ayşe öğretmenin 11 aylık mucize bebeği enkazdan kurtarıldı

Beykoz'da düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verilen Ayşe Eda Özdemir'in 11 aylık bebeği Berk, depremin 84. saatinde kurtarıldı.

Ara tatilde Hatay'daki ailesinin yanına giden Ayşe Eda Özdemir ve çocukları Ülkü ile Berk, 6 Şubat sabahı yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremde enkaz altında kalmıştı.

Ekiplerin yaptığı çalışmalar sonucu Hacı Numan Ortaokulu İngilizce öğretmeni Ayşe Eda Özdemir ile 5 yaşındaki kızı Ülkü kurtarılamazken, Ayşe öğretmenin 11 aylık bebeği Berk mucize sonucu enkazdan sağ olarak kurtarıldı.

Arama kurtarma ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda Antakya'daki 10 katlı 54 dairelik binanın enkazında vefat eden Ayşe Eda Özdemir'in 11 aylık bebeği Berk, çalışmaların 84. saatinde sağ olarak kurtarıldı.

Şuanda Adana’da tedavi gören Berk, tedavisi tamamlanınca Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmen olan babası Ümit Özdemir ile kavuşacak.

Berk bebeğin annesi Ayşe Eda Özdemir ve ablası Ülkü Özdemir için bugün Beykoz Ortaçeşme Merkez Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Anne ve kızın cenazeleri, kılınan cenaze namazının ardından Yuşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Haber Merkezi

Beykoz'un öğretmeni gözyaşlarıyla toprağa verildi
Önceki Beykoz'un öğretmeni gözyaşlarıyla toprağa verildi
Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Sonraki Kanlıcaspor Beykoz’da Tuzla 1954’e mağlup oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz